Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Koç Burcu ve Diğer Burçlarla Uyumu

  • Konbuyu başlatan Mia
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:12

Mia

bayan
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Koç ile Koç birlikteliği

En sonunda derin içgüdülerinizi paylaşabileceğiniz birini buldunuz. Koç’la Koç çok iyi anlaşır.

Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanlı olacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır. Her şeyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranızdaki güç savaşından kurtulabilirseniz, birlikte çok eğlenebilirsiniz. Birbirinizle yarışmayın ve rekabet duygunuzu dış dünyaya yöneltin.

İki Koç’un beraberliğinde kıvılcımlar çıkabilir. Elele verdiğiniz takdirde çok şey başarabilirsiniz. İkinizde her zaman büyük düşünürsünüz, birlikte ulaşamayacağınız hedef yoktur.

Risk almayı seven, girişimci Koç ile ortak olabilirsiniz. Yalnız birbirinize akıl vermeye kalkışmayın. Koç burcu kendisine akıl verilmesinden ya da emir almaktan nefret eder. Bu engeli aşabilirseniz birlikte büyük başarılar elde edebilirsiniz.

İkinizde ateş elementisiniz. Pratik sayılmazsınız ve ayaklarınız yere sağlam basmaz. Doğum haritanızda toprak elementi burçlar varsa, bu ilişkiniz için iyi olacaktır. İkinizde gözü kapalı risk almayı sevdiğiniz için zor durumda kalabilirsiniz.

Ateşli Koç burcunun seks hayatı mükemmel gitmiyorsa aldatıldığından şüphelenmeye baslar. Aceleci ve sabırsız Koç biraz yavaşlayıp, seksin tadını çıkarmayı öğrenmelidir. Koç’lar arada bir toslarlar ama arkasından zevkli ve tutkulu barışmalar gelir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular