Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Koç burcu kadini olmak :)

Nihan

Farkım farkındalığında..
bayan
Katılım
13 Haz 2017
Mesajlar
351
Tepkime puanı
911
Puanları
93
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

1. Bu burcun kadının en belirgin özelliği çabuk sinirlenmesidir. Sinirli anında kendini kaybeden koç burcu kadını, yarım saat sonra hiç bir şey yaşanmamış gibi davranabilir.

2. Kafasına koyduğunu eninde sonunda yapacak olan koç burcu kadının önünde hiç bir güç duramaz. Sahip olduğu hırs onu zaferine mutlaka götürecektir

3. Koç burcu kadını beklemeyi öğrenemez. İstediğinin hemen olmasını ister. Acelecilik onun diğer adı.

4. Koç burcu kadını için dostları çok önemlidir. Dostlarına yapılan yanlışı kendine yapılmış kabul eder. Ağzı oldukça sıkıdır ,bu yüzden ona oldukça güvenilir.

5. Gerçekten aşık olmuşsa ondan daha sadığı yoktur lakin sadece çıkmak için çıkmışsa o kadar sadık olmayabilir. Sevdiği kişiyi dişi sinekten bile kıskanmak onlar için normaldir.

6. Koç burcu kadınına ne olursa olsun emir cümleleriyle hitap etmeyin. "Yap, dur, git " tarzındaki kelimeler onların size gıcık olmasına sebep olacaktır.
7. Alışverişe, para harcamaya bayılırlar. Cömerttirler, cimrilikten asla haz etmezler.


8. Açıksözlüdürler.Yalandan ya da arkadan konuşmaktan çok her şeyi dobra dobra söylerler.Çevrelerindeki bu yüzden kırabilirler ama onlara göre dost kesinlikle acıyı söyleyendir.9. Koç burcu kadını için her şeyden ve herkesten önce kendisi gelir.Dünya onun etrafında döner.
10. Gülmeyi, ilgi odağı olmayı çok severler. Kişisine göre muamele ederler. Oldukça sempatik olan Koç kadınları gerektiğinde ise burunlarından kıl aldırmazlar.


11. Koç burcu kadını akıllı olmasıyla da bilinir. Hafızaları çok güçlüdür . Eğer geçmişten hatırlayamadığınız bir şey varsa Koç burcu olan bir arkadaşınız size yardımcı olacaktır.

12. Ve son olarak Koç kadınlarına kırmızının her tonu yakışır.Kırmızı saç, kıyafet, ayakkabı... Hepsi, burçlarının rengi olan bu rengi ruhlarında hissederler.:p
 
Katılım
26 Ara 2016
Mesajlar
1,067
Tepkime puanı
2,264
Puanları
113
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Ya @Nihan 'cım bu kadar mı birebir uyar (.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,454
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Koç Girl :p
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular