Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kediler Neden Kadınları Daha Çok Severler ?

  • Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 2:23

Muzik

blog_xiao-ding-dang-13.jpgKedileri mutlu etmek kolaydır. Onları beslemeniz, sevmeniz ve tüylerini taramanız mutlu olmalarını sağlamanız için yeterlidir. Her ne kadar erkeklerin dostluğunu sevseler de kadın ile erkeğin arasında bir seçim yapmaları gerekirse, büyük ihtimalle, kadınları seçeceklerdir. Peki bunun, nedeni ne? İşte size cevabı.


Daha yumuşak ses tonu


Kadınlar, erkeklerden daha sakinleştirici ses tonuna sahiptirler. Tıpkı çocuklar gibi kediler de yumuşak sesleri tercih ederler. Kadınların konuşmasını, mırıldanmasını ve genel olarak sesini severler. Üstelik kedilerin kadınlarınki gibi daha tiz ses tonları olduğu için, kadınlara istedikleri şeyi anlatmakta çok daha başarılıdırlar.


Kadın dokunuşu


Kadınlar daha yumuşak, kırılgan ellere sahiptirler. Kedilerini sevdikleri zaman elleri daha nazik ve rahatlatıcıdır. Eğer bir kadın kediye evdeki erkekten daha çok dokunuyorsa aralarındaki bağ güçlenecektir ve kedi sevilmek istediği zaman kadını tercih edecek, onun yanına gidecektir.


Annelik içgüdüsü


Kadınlar, bebeklere karşı, doğal bir içgüdüye sahiptirler. Her evcil hayvanın en önemli ihtiyacı beslenmektir ve evde bu görevi genellikle kadınlar üstlenirler. Evdeki hayvanı kim besliyorsa onun ilgi ve sevgisine de o nail olur. Kadınların kedileriyle tıpkı bir anne gibi ilgilenme şekli kedilere kendi annelerini de hatırlatır ve bu nedenle de evin kadınına daha düşkün olurlar.


Benzer kişilik özellikleri


Nasıl ki köpekler, dışarıya ve hareket etmeye olan sevgileriyle, erkeklerin en iyi dostudurlar, kediler de kadınların dostudurlar. Çünkü kediler düzeni ve bakımı severler. Kedilerin ve kadınların pek çok benzer kişisel özellikleri vardır ve tıpkı en yakın arkadaşımızı seçerken olduğu gibi kedi de kendi kişiliğine en yakın olanı en yakın arkadaşı olarak seçecektir.


Daha çok etkileşim


Araştırmalar, kedilerin, kadınları daha çok sevmelerinin bir numaralı nedeninin kadınların onlarla daha fazla vakit geçirmeleri olduğunu göstermektedir. Bir kedi, bir insandan ne kadar çok ilgi alırsa ona o kadar çok sevgi verir. Tıpkı insan ilişkilerinde olduğu gibi, siz ona ne kadar çok ilgi ve sevgi verirseniz aranızdaki bağ da o kadar güçlenecektir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular