Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karşınızda yeni Mevsim Sohbet mobil uygulaması

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Modern bir tecrübesi sağlayan yeni Mobil Sohbet uygulamasını ücretsiz olarak hem iOS hem de Android platformlarında kullanabilirsiniz.

Bu uygulamada (mirc) istemcisi masaüstü sohbetinde yer alan birçok önemli özellik yer almaktadır. Bunlardan bazıları:

  • Arkadaş Listesi - Kimlerin Sohbet içinde çevrimiçi olduğunu görün. Sohbet etme fırsatını kaçırmayın.

  • Zengin Sohbet - Sohbetleriniz yüksek doğruluğa sahip bağlantılarla, videolarla, tweet'lerle, GIF'lerle, Giphy'yle, Chat ifadeleriyle ve çok daha fazlasıyla daha da iyi bir hâl alacak.

  • Davet Bağlantıları - Bağlantı kullanarak Mevsim Sohbette yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. . SMS veya e-posta olarak gönderebileceğiniz bir davet bağlantısı oluşturun.

  • Özelleştirilebilir Bildirimler - Mobil bildirimler sayesinde artık hiçbir mesajı veya Chat davetini kaçırmayacaksınız. Her arkadaşınıza, grup sohbetinize ve sohbet kanalınıza özel bildirim ayarı yapabilirsiniz.

  • Grup Sohbetleri - Herkesin birbirinden haberdar olma yeri. Gruplar sayesinde topluluklarınızla iletişim hâlinde kalabilir ve en iyi arkadaşlarınızla bir Sohbet gecesi organize edebilirsiniz.
  • 5828
Hemen deneyin
iOS:
Android: [play.google.com]
Google Play erişimi olmayan Android kullanıcıları .

Sohbet Platformumuz hakkında ne düşündüğünüzü bilmekten memnuniyet duyarız. Uygulama hakkında önerileriniz veya fikirleriniz varsa lütfen .

Sırada ne var?
Sesli sohbet gibi özellikler ekleyerek Sohbet uygulamasını daha da geliştirmek üzerine çalışıyoruz. Mevsim Sohbeti'nin ayrı bir uygulama olarak çıkartılmasıyla birlikte orijinal Mobil sohbet uygulamasında hesap güvenliğine odaklı büyük güncellemeler yapılacak. Sohbet hesabınıza güvenli bir şekilde giriş yapabilesiniz diye QR kodları ve tek dokunuşla girme gibi daha iyi Sohbet Guard seçenekleri eklemeyi ve uygulamadaki gezinme tecrübesini iyileştirmeyi planlıyoruz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular