Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kabe Kimlerin Elinde? Kabe imamı Sudeys israil ilişkisi ve Filistin Tarihi

Katılım
16 Tem 2019
Mesajlar
117
Tepkime puanı
61
Puanları
28
Yaş
31
Konum
manisa
Web sitesi
bakmis.com
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:


cuma günü hutbede ele aldığı konu ve söyledikleri tepkilere yol açtı. İsrail ve Filistin tarihini unutmayalım! Kabe imamı olmak Siyonist olmaya engel değil! Hutbe adeta Filistin davasına ihanet ederek İsrail’le ilişkilerini normalleştirmesinin propagandası gibiydi.

Suudi Arabistan’da Kabe İmamı Şeyh Abdurrahman es-Sudeys’in cuma hutbesi sosyal medyada “İsrail ile normalleşmeye hazırlık” olarak nitelendirildi.

Yaptığı mugalataya Peygamber Efendimiz’i alet etmesi ise affedilir gibi değil. Çünkü Müslümanların sorunu Yahudilerle değil Siyonist işgalcilerle.

Daha önce, İslam Alemi Birliği’in düzenlemiş olduğu konferansa katılmak üzere New York’a giden Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi İşleri Genel Başkanı Abdurrahman es-Sudeysi, Suudi Arabistan'ın El-İhbariyye kanalına konuşup, "Bugün Suudi Arabistan ve ABD dünyanın iki kutbu. Allah'a hamdolsun dünyayı birlikte yönetiyorlar" demişti.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)