Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Justice League: Snyder’s Cut Filmi Yetişkinlere Yönelik Olacak

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,416
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Zack Snyder’ın üzerinde yeniden kurgusunu yaptığı Justice League filminin, R-Rated olarak sınıflandırıldığı ortaya çıktı.


HBO Max üzerinden yayınlanacak olan dört saatlik Justice League filmiyle alakalı beklenmedik bir haber ortaya çıktı. Geektyrant üzerinden öğrendiğimiz ve Film Ratings üzerinden kontrol ettiğimiz bilgiye göre Justice League: Snyder’s Cut, R-Rated olacak. Yani Yetişkinlere Yönelik ibaresiyle izleyicilerle buluşacak.


Bunun başlıca sebepleri arasında, kurguya daha fazla vahşet ve küfür eklenmesi gösteriliyor. Snyder konu hakkında şu sözlere yer veriyor.

Kimsenin bilmediği bir bilgi vereyim: Film, çok çılgın ve epik olacak. Muhtemelen R-Rated sınıflandırmasına girecek. En başından beri bu düşündüğüm bir şeydi. MPAA’den henüz haber alamadık ancak bu şekilde olacağını düşünüyorum. Bir sahnede Batman, F ile başlayan (Bize göre S ile başlayan) kelimeyi kullanıyor. Cyborg, Justice Leage ile tanışmadan önce hayatında olup bitenlerden hiç memnun değil ve bu da onun diline yansıyor. Ayrıca Steppenwolf var. O, insanları ikiye bölebilir. Muhtemelen şiddet ve küfürden kaynaklı sınıflandırması değişecektir.”

R-Rated Olması İyi Mi?


Bu aslında Snyder’ın R-Rated olarak kurguladığı ilk süper kahraman odaklı film değil. Daha öncesinde Superman V Batman filminin DVD kurgusu için de R-Rated sınıflandırmasına yönelik bir çalışmada bulunmuştu.

Ortaya gereğinden fazla şiddet ve fazla küfür mü çıkacak; yoksa Deadpool ve Logan filmlerinde gördüğümüz üzere tam da yerine uygun bir sunumla mı karşılaşacağız?

Bunların tüm cevaplarını 18 Mart 2021 tarihinde, dört saatlik yeni Justice League kurgusunda görebileceğiz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)