Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İsim Analizi Testi Nasıl Yapılır?

Katılım
25 Mar 2022
Mesajlar
42
Tepkime puanı
3
Puanları
8
Yaş
42
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

İsim Analizi Testi Nasıl Yapılır?

İsim harf analizi testi, alfabemizde bulunan her harfin birer anlamı bulunduğunu ifade eder. Bu harflerin karakteristik anlamları olduğu ve bu harflerin karakter anlamlarını bir araya getirildiğinde ismin karakter hususi durumunu ortaya çıkardığı belirtilir. Akrofonoloji bilimine bakılırsa, bu harfleri ona karşılık gelen gezegen etkisinde bırakır ve şahıs o harflerin gezegeninin hususi durumunu taşır. İsim çözümleme de bu doğrultuda yapılır. Örnek olarak günlük hayatta oldukça kullanılan adlardan olan Mehmet isminin analizi yapıldığında; askerimize Mehmetçik denmesin sebebinin bu adı taşıyanların; özverili, buyruk ve komutalara uyan son derecede itaatkar bir özellik taşıması olduğu anlatılır.

Meslekler İçin Uygun İsimler

Meslekler için isim olarak değerlendirildiğinde binlerce ismin ortaya çıkacağı anlatılır. Sadece bu mevzuda ismin içindeki harflerin titreşiminin oldukça mühim olduğu belirtilir. Kariyer mevzusunda K harfinin önemi belirtilirken, bilhassa A harfiyle başlamış olan adların enerji mevzusunda en yüksek harf olduğu söylenir. S harfinin de oldukça iyi proje ürettiği belirtilir. Mesela;

Ekonomi alanında da önemlidir. Örneğin borsa ve finans mesleği için uygun olan adlar; bu meslek için 458 isim mevcut olduğu anlatılır. İsminin içinde A-K-S-M-U-Y harfleri olanlar bu alanda birazcık daha şanslıdır. Daha fazla bilgi ve özellikle de isim analizi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular