Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş için Sohbet Odası ve Bazı Öneriler

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

“Sohbet odası” terimi, 1990'ların sonlarında gençlerin pop kültürü hakkında konuşmak için toplanabilecekleri internet alanlarını akla getirebilir, ancak sohbet odası teknolojisi ve özellikleri, müşteriler ve çalışanlar için daha iyi iş deneyimleri oluşturmaya yardımcı oldu. Bazı işletmeler kendi özel sohbet uygulamalarını geliştirir , ancak var olan araçlarınızla zaten kolayca entegre olan, kutudan çıkar çıkmaz iş gereksinimlerinizi gidermek için düzinelerce var.
İşte, işletmeniz için mevcut olan en iyi sohbet uygulamalarındanbazıları ve bu tür
nın kuruluşunuza ve çalışanlarınıza nasıl hizmet edebileceği.
6680


İşletmeler için Sohbet Odası Çeşitleri


Şirketiniz e-postaları ve diğer işletme işlevlerini barındırmak için Google’dan Google Apps uygulamasını kullanıyorsa, Google Hangouts Sohbet yerleşik bir çözüm olan harika bir seçenektir. Ekip üyelerini oluşturduğunuz odalara davet edebilir, ancak çalışanlarla birebir görüşme yapabilirsiniz. Sohbet odalarınıza bir video ekleyebilir veya doğrudan Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Taraflardan belgeleri paylaşabilirsiniz. Bu, işletmelere yalnızca üretkenliği artırmalarını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda tüm sohbetler ve belge paylaşımı G Suite işlevinin aranabilir parçaları olarak saklandığı ve saklandığı için düzenli kalmasını sağlar.

Slack bir başka popüler, faydalı sohbet odası tarzı araçtır. Bire bir sohbet seçeneklerine ek olarak, grup sohbetleri ve video konferans sohbetleri oluşturabilirsiniz . Google Hangouts gibi, Google Drive, Dropbox veya diğer servisleri kullanarak dosyaları paylaşabilirsiniz. Bu, genel iletişimi ve işbirliğini daha kolay ve daha etkili hale getirir . Giderek daha fazla sayıda işletme, çalışanlarının dijital ve profesyonel olarak bağlantı kurması için alan yaratmadaki değeri görüyor; morali iyileştirebilir ve verimliliği artırabilir. Dahası, şu anda mevcut olan sohbet odası türlerinin gerçekten daha fazla “oda” ve daha az “teke tek konuşmada” olduğu söylenebilir. Bu, birden fazla insanın daha şeffaf iletişim sağlayabilmesi için bir tartışmanın veya konunun parçası olabileceği anlamına gelir.

Basecamp'ın tüm proje yönetimi işlevselliğine ihtiyacınız yoksa, ancak bağlantı ve iletişim özelliklerinden faydalanırsanız, Kamp Ateşi'ni deneyebilirsiniz. Göre İş Haber Günlük, “Kamp ateşi mesajlaşma uygulamaları veya istemcileri herhangi anlık yüklemeye gerek kalmaz web tabanlı sohbet aracıdır. Parola korumalı bir
oluşturup ekip üyelerini sohbete davet edebilirsiniz. Kullanıcılar sohbet odaları içindeki dosyaları canlı önizlemelerle paylaşabilir; desteklenen dosyalar arasında görüntü dosyaları (PNG, JPG ve GIF), Word, Excel ve PowerPoint bulunur. Hizmet ayrıca popüler Windows ve Mac işletme yazılımıyla entegrasyon için konferans görüşmesi, sohbet transkriptleri ve eklentiler gibi ekstralar da sunar. ” Başka bir platforma bağlanmadan faydalı sohbet odaları oluşturma yeteneği bazı işletmeler için çok çekici.

Skype uzun zamandır kullanılan bir mesajlaşma aracıdır. İşletmeler yalnızca bire bir anlık
için kullanmaz, aynı zamanda grup konuşmaları, görüntülü konferans ve hatta telefon görüşmeleri yapabilir. Popülerliği, tek bir platformdan çeşitli iletişim seçenekleri oluşturma yeteneğine dayanmaktadır; web tabanlı veya tabanlı uygulamalarda da iyi çalışır, bu nedenle çalışanların daha iyi bağlantılarını sağlar.Uyuşmazlık hızlı büyüyor. Bir zamanlar oyuncuya özel konular için bir
seçeneği, insanların herhangi bir konu hakkında konuşmalarının bir yolu haline geldi. Aynı zamanda bir iş uygulamasına da girdi. Bir zamanlar grup oyunları için kullanılan, ancak iş iletişimi için kullanışlılık sağlayan benzersiz bir "daima açık" ses özelliğine sahiptir. Discord Hakkında, Zapier“Tartışmak istediğiniz her konu için kanal var, hızlı geri bildirim vermek için emoji tepkileri ve sabitlenmiş mesajlar var, böylece önemli fikirlerin izini sürmezsiniz. Tüm bunların arkasında Ses kanalları, her zaman açık olan görüşmeler, ekibinizdeki herhangi biriyle konuşabileceğiniz yerlerdir. Mikrofonunuzu uzak tutabilir, daha sonra ne zaman içeri girmek istediğinizde konuşmaya başlamak için bir tuşa basabilirsiniz. Oyun oynamak için yan taraftaki ses kanallarını gösteren bindirme görünümüyle oyun oynamak için tasarlanmıştır, ancak meslektaşlarınızla konuşmak kadar kullanışlı olabilir paylaşılan bir Google Dokümanda uzaktan çalışırken. ”

Serbest çalışanlar, müteahhitler veya bağımsız iş adamları için, bir web seminerine veya canlı bir eğitime ev sahipliği yapmanıza olanak tanıyan diğer türde sohbet odaları vardır. İş adamları ayrıca, bir konu hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmak için sektöre özel sohbet odaları bulabilir, Business
gibi forumlarındaki diğer profesyonellerle iletişim kurabilir .
Sohbet odaları ve sohbet uygulamaları artık arkadaşlarınızla mesajlaşmak veya gündelik internet tartışmaları yapmak için değildir; sohbet odaları ve sohbet uygulamaları günümüz iş iletişiminin temelini oluşturuyor . Ekibinizin iletişim kurmasına yardımcı olmanın ya da diğer profesyonellerden ders almanın ve onlarla iletişim kurmanın bir yolu olsun, sohbet odalarının arkasındaki sohbet odaları ve teknoloji türleri işletmelerin indirim yapmaması için önemlidir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)