Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İntikam Nasıl Alınır ?

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
29
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

İntikam Nasıl Alınır ?
4937


İntikam nasıl alınır? Canınızın ne kadar yandığına bağlıdır intikamı alma şekli. Çok canın yandıysa çok da acımasız olursun… Onun öyle bir canını yakarsın ki sana yaptıklarına pişman olur, ayaklarına kapanır, ben ettim sen etme der.. Beni affet ki ben de huzur bulayım der…

Yok öyle şey canım…
Sen sandın ki ben şimdi sana intikam için yöntem söyleyeceğim.. Yöntem hayata inanmak ve kaldığın yerden devam etmek! Senin canını yakanın intikamı alınır elbet ama senin ruhun duymaz. Senin ruhun duyarsa dünyanın düzeni olmaz…

Duymasın zaten! Senin canını yakan insan senden haber de alamasın.. Senin yaşadığın o üzüntülü dönemi görmesin! Bırak seni çok iyi de bilmesin. Senden haber alamasın! Bırak alamadığına da yanmasın! Duyma, görme… Nasıl hiç tanımamıştın onu hatırlıyor musun? Nasıl da hayatına hiç girmemişti.. Ve o zaman da mutluydun.. Onları hatırla… Hatırlayamadığın kadar geriye gitmen gerekirse de git.. Bu hayat sana bir kez verilmiş.. Kıymetini bil!

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim kitabının yazarı Nilgün Bodur, intikam almak ile ilgili takipçileri için çok güzel bir video çekmiş.. Söylediği her söz çok değerli.. İzlemenizi tavsiye ederiz..


Nilgün Bodur, küllerinden yeniden doğan ve bu doğumu bir sürü takipçisinin gözleri ve kalpleri önünde gerçekleştiren bir kadın! Instagramdaki şöhretini ve hayallerini 40 Indan sonra gerçekleştiren Bodur, insanlara umut veren bir ilham perisi resmen!

Söyledikleri, söyleyiş tarzı insana huzur veriyor…
Sen gittin ya ben çok güzelleştim kitabından bir bölüm..
 

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,415
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Iyi insanların intikamı unutmaktır~
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Şiir Komik Ve Genel Videolar 0 268

Benzer konular