Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İNTERNET OLMADAN SOHBET ETTİREN SİTELER

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Geleneksel Kısa Mesaj Servisi (SMS), teknolojideki gelişmeler sayesinde popüler olmayan bir aracı haline geliyor. Verilere sahip olamayabileceğiniz ancak birisiyle ya da diğer tarafla iletişim kurmanız gerekebilecek anlar olabilir, internete erişemez. SMS kullanışlı geliyor budur.

Çoğu kişi varsayılan mesajlar uygulamasının arkadaşlarınızla internet olmadan bile
etmek için kullanabileceğiniz tek uygulama olduğunu düşünüyor. Burada, bu amaç için mevcut diğer uygulamaları tartışıyorum.

Bu uygulama şu anda yalnızca Android telefonlar için kullanılabilir. Uygulamanızı temanıza göre özelleştirmek için size çok fazla özgürlük tanıyor. Multimedya Mesajlarını bile gönderebilir ve bazı numaraları engelleyebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz iki versiyonda mevcuttur. Ücretli olanı seçerek bazı ek avantajlar elde edersiniz.

6029

Chomp SMS
Bu uygulama şu anda yalnızca Android telefonlar için kullanılabilir. Uygulamanızı temanıza göre özelleştirmek için size çok fazla özgürlük tanıyor. Multimedya Mesajlarını bile gönderebilir ve bazı numaraları engelleyebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz iki versiyonda mevcuttur. Ücretli olanı seçerek bazı ek avantajlar elde edersiniz.

Sinyal Çevrimdışı Messenger
Bu uygulama eşler arası ağa güveniyor ve 100 metreye ulaşıyor. Bu uygulamanın kaydı ve doğrulaması çevrimdışıdır ve hiçbir bilgi buluttan geçmez. Bu nedenle, bilgi kırılma riski altında değildir.
İlgili Makale: Whatsapp'ta sohbetleri dışa aktarma rehberi

Yürüyüş
Bu uygulamayı kullanarak kolayca çevrenizdeki insanlarla internet olmadan iletişim kurabilirsiniz. Bunu kullanarak da medya aktarabilirsiniz ve bunun için bir sınır yoktur. Bu uygulama aynı zamanda daha iyi ifade edebilecek yüzlerce çıkartmaya sahiptir. Zam Android ve IOS için kullanılabilir.

Sonraki SMS'i Kullan
Bu android uygulaması aynı zamanda herhangi bir internet bağlantısı olmadan metin gönderip alabileceğiniz başka bir uygulamadır. Sadece yerli telefon mesajları uygulaması gibi çalışır.

FireChat
Bu uygulama, oluşturmanıza ve internet olmadan işleri tartışmanıza olanak tanır. Fire , herhangi bir sorun yaşamadan birbirinden 200 fit uzakta bulunan cihazları birbirine bağlar.

Serval Ağ
Bu uygulama, kolayca herhangi bir internet veya hücresel ağ çalışırken bile telefon görüşmeleri yapmanızı, kısa mesajlar ve hatta veya dosyaları göndermenizi sağlar. Rhizome olarak tanımlanan ve açık kaynak kodlu bir mağaza ve ileri sistemi kullanır.

Seçmen
Bu uygulama doğrudan ağ, Bluetooth veya benzeri bir teknolojiye eşler arası kullanan kişilerle bağlantı kurar. Yakınındaki bağlı cihazlarla, yalnızca metin mesajları gönderemez, aynı zamanda görüntüler gönderebilirsiniz. Herhangi bir ağ gerektirmez, kendi ağ ağını kullanarak kendi ağını yaratır.
Bu uygulamaların çoğu mesafe ile sınırlı olsa da, sınıfta, kamplarda ya da birçok insanın toplandığı diğer yerlerde iletişim için kullanışlı olabilirler.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular