Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

HYDRA 2 Etkinliği Detayları ve İçeriği Duyuruldu

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,416
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Bu yıl H.Y.D.R.A: Gaming & Cosplay 2 adıyla ikinci etkinliğini düzenleyecek olan HYDRA’nın detayları ve etkinlik içeriği belirlendi.

İlk olarak 2018’in sonunda gerçekleşen HYDRA, ikinci ayağında da dolu dolu geliyor. İlk etkinlikte kapsayıcı bir şekilde tüm masaüstü oyun kültürü ögelerini ve cosplay etkinliklerini içerisinde bulunduran HYDRA, bu yıl bağımsız dijital oyun geliştiricileri ile birlikte çalışmayı amaçlamakta. Aynı zamanda hava koşullarından dolayı geçen sene aktif olarak kullanılamayan büyük bir açık alan içerisinde de yeni standlar kurulacak.
Geçtiğimiz yıl “Balkan Çilingir ile 90’lardan Günümüze Geek Kültürü” ve “Tunca Zeki Berkkurt ile Türkiye’de Board Game Tasarımı” söyleşilerinin beğenilmesi üzerine bu etkinlikte de benzer kalitede söyleşiler hazırlanacak. Alt kültüre ve Geek kültürüne dair daha fazla içerik sunulacak. Aynı zamanda atölye çalışmaları için de özel bir alan ayrılacak.
  • hydra-gorsel-001.jpg
  • hydra-gorsel-002-1024x512.jpg
  • hydra-gorsel-003-1024x512.jpg
  • hydra-gorsel-004-1024x576.jpg
HYDRA 2 etkinliği 1-2 Mayıs tarihleri arasında Aqua Marin, İzmir’de gerçekleşecek. Rol yapma oyunları, Cosplay, Masaüstü kutu oyunları, atölyeler, söyleşiler ve birçok standla birlikte katılımcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak, detayları kaçırmamak adına aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular