Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hulusi Akar'dan Bedelli Askerlik Açıklaması

Muzik

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar bedelli askerlik konusunda açıklamalar yaptı. Akar, "Sözkonusu yasanın devletimize, gençlerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.

755x390-hulusi-akardan-bedelli-askerlik-aciklamasi.jpgMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, bedelli askerlik hususunda "MSB bünyesinde alakalı birimlerle hazırlık yapıldı. Bu çalışma Meclisimize verildi. Sözkonusu yasanın devletimize, gençlerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

"EN SON TERÖRİST ETKİSİZ HALE GELENE KADAR OPERASYONLAR SÜRECEK"

Kayseri Valiliğini ziyaret eden Milli Savunma Bakanı Akar, basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı. Terör operasyonları hususunda açıklama yapan Akar, "Lazım olan faaliyetlerimizi, operasyonlarımızı yapmayı sürdürüyoruz. En son terörist etkisiz hale gelene dek operasyonlarımız devam edecek" dedi.

"BEDELLİ ASKERLİKTE ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI"

Bedelli askerlik hususunda açıklama yapan Hulusi Akar, "MSB bünyesinde alakalı birimlerle hazırlık yapıldı. Bu çalışma Meclisimize verildi. Sözkonusu yasanın devletimize, gençlerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.​
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular