Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Horlamayı Önleyen Yastık

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Hayır, sevgiliniz yerine yastıkla koklaşın demiyoruz. Bu yastık sayesinde sevgilileriniz artık yatağınızdan kaçmayacak diyoruz.
6007


Hayır, sevgiliniz yerine yastıkla koklaşın demiyoruz. Bu yastık sayesinde sevgilileriniz artık yatağınızdan kaçmayacak diyoruz.


Horlamanın tek beter tarafı sevgili kaçırtması olsa yine iyi. Uykunuzda rahat nefes alamadığınız için tam anlamıyla dinlenemiyor, ertesi günkü enerjiniz düşüyor, ruh haliniz tatsızlaşıyor. Horlayınca sizi dürtüveren yastık Nora, burada devreye gidiyor.


Komodininizin üzerine bıraktığınız Nora, siz uyurken sizi dinliyor. Hormalaya başladığınızı algıladığında yastığınızın altına sıkıştırdığınız ped hafifçe bir titreşiyor. Sizi uyandırmıyor ama horlamanız geçiveriyor. Kulağa hoş gelmiyor olabilir ama canından bezmiş sevgilinizin dürtmesinden her türlü iyidir.

ImzvEF0.gif


Siz uyurken rahatlayan boyun kaslarınız kendini biraz fazla salıyor ve nefes borunuzu tıkamaya başlıyor. Bu da nefes alırken boğazınızda bir ses oluşmasına yol açıyor. Horlama dediğimiz hikaye bu. Hafif bir dürtülünce kaslar kendini toparlayıveriyor. Nora işte bu prensiple çalışıyor.


Nora, dilerseniz ertesi sabah size horlama seslerinizi de dinletip nasıl çekilmez adamın biri olduğunuzu da kanıtlıyor!


 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)