Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Haziran’da Gerçekleşecek Yeniay’ın Burçlar Üzerindeki Etkisi

  • Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 6:12
1. Koç
giphy.gif

Koç burçları için oldukça popüler bir dönem başlıyor diyebiliriz. Adeta telefonları susmayacak, mesajları eksik olmayacak. Hatta bu durum onları biraz yorabilir. Bu nedenle Koç burçları kendilerine de vakit ayırmayı ihmal etmemeli. Bu süreçte paniklemek ve elini ayağına dolaştırmak istemeyen Koç burçları için popülarite biraz bekleyebilir diyoruz. Ancak bu yoğun ilginin içinde iyi hissediyorsanız karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirebilirsiniz. Yeniay, size aşk hayatınızda yeni bir başlangıcı getirebilir…2. Boğa
giphy.gif

Boğa burçları son dönemlerde oldukça baskı altında hissediyor olabilirler. Hayatın uyguladığı bu ezici güce bir son vermek için daha gerçekçi hedefler belirlemelerinin vakti geldi. Özellikle kişisel ve finansal konularda Yeniay’ın getirdiği değişim furyasına katılmalılar ve yeni başlangıçlar için kişisel ve finansal konuları yapılandırmalılar. Her şeyin karmakarışık bir hale geldiği bu dönemde geri çekilmenin ve olaylara dışarıdan bakmanın vakti geldi.

3. İkizler
giphy.gif

Yeniay dönemi, İkizler burcunun hayatta en korktuğu şeyin ihmal edilmek olduğunu yüzüne vuruyor. Bu nedenle İkizler burçları artık susmamalı, kendilerini açıkça ifade etmeliler. Özellikle yeni bir ilişkiye yelken açmak isteyenler duyduklarından, gördüklerinden ve anladıklarından emin olmalılar. Ayrıca Yeniay’dan en çok etkilenecek burç da İkizler olacak. Bütün gözler onların üzerinde olacak, insanlar fikirlerine başvuracak ve tavsiyeler verecekler. Ayrıca ikizler burcu için yeni bir projeye başlamanın ya da herhangi bir konu hakkında bir adım atmanın tam zamanı. Kısacası İkizler için heyecan verici bir dönem olacak!

4. Yengeç
giphy.gif

Oldukça yoğun bir dönemden geçen Yengeç burçları için mola zamanı. Yarım kalan ve tamamlanması gereken her şeyi halledip hayat kısa bir ara verecekler. Üzerine uzun uzun kafa yorduları iki ilişkileri de bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Sadece her şeye ara vermeleri ve yeni gelişmelere hazır olmak için ayaklarını uzatıp en sevdikleri filmleri izleyip, en sevdikleri atıştırmalıklardan yemeleri gerekiyor. Yeni bir dönem Yengeç burçlarını bekliyor


5. Aslan
giphy.gif

Venüs 13 Haziran’dan 9 Temmuz’a kadar Aslan burcunu ziyaret edecek. Bu dönemde Aslan burçlarının popüleritesi artacak. Göz önünde oldukları için dış görünüşlerinde çeşitli değişikliklere gidebilir, bol bol alışveriş yapabilirler. Aynı zamanda İletişim ağlarındaki insanların da artacağı bu dönemde yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirler. Bu yüzden CV’lerini güncelleyebilirler.

6. Başak
giphy.gif

Bu dönemde Başak burçları için tek bir gündem maddesi olacak: kariyer! Terfi, zam ya da yeni bir iş fırsatı onları bekliyor olabilir. Eğer bu işi kabul ederlerse oldukça zorlanacakları bir süreçten geçseler de aldıkları yeni sorumluluklar gerçekten yapmak istedikleri şeye onları bir adım daha yaklaştıracak. Bu ay tamamen kendilerine odaklanacakları bir ay olacak. Hayalinizdeki işe başlamak ya da o iş için bir adım atmak için de doğru zaman!

7. Terazi
giphy.gif

Son zamanlarda insanlar Terazi burçlarını hayal kırıklığına uğratıyor olabilir. Ama bu hayal kırıklıklarını bir kenara bırakarak sevdiklerinizi dinlemeye çalışmalısınız. Hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Ayrıca bu dönemde gündeminizde yurt dışı seyahati ya da eğitim planları olabilir. Yeniay size daha sosyal olmanız için bir fırsat sunacak.

8. Akrep
giphy.gif

13 Haziran Akrep burcu için yeni başlangıçların habercisi. Artık duygusallıklarından kurtulmalı yepyeni bir başlangıç yapmalılar. Kariyer, yatırım gibi konularda da olumlu bir döneme giriyorlar. Kariyer basamaklarını hızla tırmanacakları bir dönemin başlangıcı olabilir Yeniay.


9. Yay
giphy.gif

Yeniay, Yay burcunun gündemine aşkı taşıyor. İlişkisi olmayan Yay burçları hiç beklemedikleri biriyle tanışabilirler ve bu tanıştıkları kişi özgün ruhlu ve oldukça farklı bir kişiliğe sahip olabilir. Bu yönüyle Yay burçlarını heyecanlandıracak bir ilişki onları bekliyor. Ayrıca aşk hayatı ön planda olsa da farklı iş birlikleri de yapabilirler.

10. Oğlak
giphy.gif

Oğlak burçları gece gündüz beraber çalıştıkları iş arkadaşları o kadar da iyi tanımadıklarını fark edebilirler. Bu yüzden onlarla vakit geçirmek için planlar yapmalılar. Oldukça keyifli bir hafta Oğlak burçlarını bekliyor. Ayrıca hiç beklemedikleri bir anda ilk görüşte aşık olabilirler.

11. Kova
giphy.gif

Kova için aşk hayatında değişiklikler yapma vakti. Aşkın ne zaman karşınıza çıkacağını bilemezsiniz, ama bu oyun Kova burçları için oldukça eğlenceli bir hale geliyor. Kova burçları için heyecan verici ve eğlenceli bir aşk için bir şeyleri değiştirmenin ve risk almanın zamanı. Kendilerini işlerine vermeye çalışsalar da aşk kapılarını çalacak!

12. Balık
giphy.gif

Balık burçları korkularının onları ele geçirmelerine izin vermemeliler. Tüm eğlenceli zamanlardan alıkoyan bu korkuları geride bıraktıklarında özgür olduklarının farkına varıp hayatın tadını çıkarmaya başlamalılar. Yeniay’ın getirdiği değişim rüzgarına kapılıp değişime kendilerinden başlamaları ve korkularından sıyrılmaları gerekiyor. Ayrıca bu dönemde tüm aileyi bir araya toplayacak bir buluşmaya katılabilirler. Taşınmayı düşünen Balık burçları ise Yeniay döneminde oldukça şanslı olacaklar. 15 Haziran’da kendilerine çok yakın biriyle ciddi bir konuşma gerçekleştirebilirler.
 

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,454
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Canavar Burcu Koc

Koç burçları için oldukça popüler bir dönem başlıyor diyebiliriz. Adeta telefonları susmayacak, mesajları eksik olmayacak. Hatta bu durum onları biraz yorabilir. Bu nedenle Koç burçları kendilerine de vakit ayırmayı ihmal etmemeli. Bu süreçte paniklemek ve elini ayağına dolaştırmak istemeyen Koç burçları için popülarite biraz bekleyebilir diyoruz. Ancak bu yoğun ilginin içinde iyi hissediyorsanız karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirebilirsiniz. Yeniay, size aşk hayatınızda yeni bir başlangıcı getirebilir…

:D
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)