Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hayvan Dostu Mobilyalar

  • Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:49

Muzik

s-6e10a5ba1fbd7694a387378735ffdad98afea115.jpg



Oturma odanıza ve salonunuza koltuk, sandalye seçerken leke tutmayan kumaşlı ürünleri tercih edin.


Ayrıca deri koltuklar da kolayca temizlenebildikleri ve dört ayaklı dostunuzun tırnaklarından fazla yıpranmayacakları (özellikle de tırnaklarını düzenli olarak kestiriyorsanız) için iyi birer seçim olabilirler.


Yıkanabilir seçeneklere odaklanın


Yastıklarınızda ve yataklarınızda kullanacağınız kumaşları makinada yıkanabilir tercih edin.


Renk çok önemli


Eğer evde beslediğiniz dostlarınızın beyaz tüyleri varsa koyu renk kumaşlardan kaçınmalısınız. Aynı şekilde, dostunuzun tüyleri koyu renkse de açık renkli mobilya ve kumaşlardan kaçınmalısınız. Ayrıca karışık desenler tüyleri daha az göstereceklerdir.


Halı seçenekleri


Kolayca yerden kaldırılabilen ve makinada yıkanabilen halıları tercih edin. Yer döşemesini de tamamen halı yerine sert ve kolayca silinen bir yüzeyden seçmekte yarar var. Halıların köpek ve kedilerinizin kokularını kolayca hapsedebileceklerini de aklınızda çıkartmayın.


Çok pahalı mobilyalar tercih etmeyin


Ekonomik ve şık eşyalar bulmak artık çok kolay! Evcil hayvanınızın girebildiği odalarda pahalı mobilya tercih etmek yerine kaliteli ve ekonomik mobilyaları tercih edin.


Evcil dostunuza kendi alanını verin


Onun dikkatini çekecek oyuncaklar ve yataklar alarak evcil dostunuz için bir oda yaratın. Kediniz varsa, tırnalarını bilemesi için, onun dikkatini koltuklarınızdan kendine çekecek tırnak bileyici tahtalar alın. Evcil dostunuzun eşyalarını hem sizi görebileceği hem de kendi başına kalabileceği stratejik noktalara yerleştirin.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular