Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hayat işte

Katılım
17 Eyl 2018
Mesajlar
660
Tepkime puanı
834
Puanları
93
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

hayat işte.jpgÇünkü sen benim varış noktamsın. Başlayıpta bitiremediğim ismini bile koyamadığım romanımsın. Çok zor değil aslında senin olduğun bir romanın son bulması. Ama ne yazık ki bir türlü sonlandırmaya yüreğim el vermiyor. Çünkü biliyorum ki bir başka romanda bir başka elde olacaksın. Yani bir kaleyi yıkıp yeniden yapmak gibi. Seni tekrar tekrar sevmek gibi..Kısır bir döngü gibi…İşte ben bunlara dayanamam. Sana her seferinde sürekli aşık olamam. Çünkü buna kalbim dayanmaz. O mükemmel bakışların ve altında sakladığın gözlerin. Tel tel uçuşan saçların, etrafa neşe saçtığın o cennet kokulu gülüşlerin. Ve ben bu ilahi aşkı ne başka bir romanda nede başka bir kolda görmeye dayanamam…
Sen gözlerine şiirler, şarkılar, romanlar yazılası kadın. Ellerini tutunca sıcaklığını en ücra nokta hissettiğim kadın. Öyle özledim ki seni ve sesini. Bana bakarken o masum gülümsemeni. Canım demeni, baş ucumda saatlerce beklemeni, ama en çokta bana bakarken o bana mısın demeyen ukala bakışlarını çok özledim.
Notanın her birinde ayrı bir ses ayrı bir ton vardır ya hani, işte sen o renklerin hepsini içinde barındırıyorsun. Bir başka dokunuyorsun sen kalbime. Bir başka seviyorum seni. Odamın en renkli tablosu sensin. Ruhuma aydınlık oldun sen. Ama bil ki senin olmadığın hiç bir manzaraya da doğamam ben . . .

Fragmanı Yok Hayatın
 
Katılım
17 Eyl 2018
Mesajlar
660
Tepkime puanı
834
Puanları
93
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

bu son olsun desem var mı hayatın anlamı
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular