Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hangi Burç Üzülünce Ne Yapar?

Katılım
3 Şub 2018
Mesajlar
134
Tepkime puanı
146
Puanları
43
Yaş
29
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Hangi Burç Üzülünce Ne Yapar?KOÇ BURCU ÜZÜLÜRSE: Acısını belli etmez en beklenmedik bir zamanda onu üzen insanın hayatını tek kelimeyle karartabilir.BOĞA BURCU ÜZÜLÜRSE: Acısını içinde yaşar taa ki doğru zamanın geldiğini karar verene kadar. 10 katı daha fazla üzecek yeteneğe sahiptir.İKİZLER BURCU ÜZÜLÜRSE: Sineye çeker acısını. Kimselere belli etmez. Herkes acısını unuttuğunu sandığı an o intikamını alır.YENGEÇ BURCU ÜZÜLÜRSE: Acısını yaşar ve unutur. ASLINDA öyle değildir. O acısını kesinlikle unutmaz. İntikamdan herkes pay alır.ASLAN BURCU ÜZÜLÜRSE: Sineye çektiğini zannettirir. Unuttuğunu gösterir ama acısını asla unutmaz. En zayıf anınızda alır intikamını ASLAN.BAŞAK BURCU ÜZÜLÜRSE: İntikamı acı çektirerek alır. Bazen şeytan ile işbirliği bile yapabilir bu burç. Siz siz olun başak burcunu üzmeyin.TERAZİ BURCU ÜZÜLÜRSE: En sinsi şekilde plan yapar. Yavaş yavaş acı çektirerek intikamını alır. Şeytan bile korkar TERAZİ burcundan.AKREP BURCU ÜZÜLÜRSE: İntikamını almak için fazla beklemez. Hiç beklenmedik anda onu üzene cezasını verir. Acı çektirir.YAY BURCU ÜZÜLÜRSE: İntikam almak için hiç beklemez. Onu üzen kişiye söylediği tek kelime onun intikamıdır zaten. Tek kelime!OĞLAK BURCU ÜZÜLÜRSE: Onu üzen kişinin hayatını karartana kadar onunla uğraşır. Ve en sonunda o insanın canını çok ama çok YAKAR.KOVA BURCU ÜZÜLÜRSE: İntikam almak için fazla beklemez. Ne yapar eder onu üzeni bir şekilde üzmeyi harika şekilde başarır. Korkulur.BALIK BURCU ÜZÜLÜRSE: Kabuğuna çekilir. İlk önce acısını sindirir. Ve unutur. Öyle bir anda aklına gelir ki. İntikamı dillere destan olur.
 

AyLa

TERAZİ BURCU ÜZÜLÜRSE: En sinsi şekilde plan yapar. Yavaş yavaş acı çektirerek intikamını alır. Şeytan bile korkar TERAZİ burcundan.

Bundan ne anlıyoruz?

Terazileri Üzmeyin ;)
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular