Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hakim Careem, uygulama içi Canlı sohbet özelliğini başlattı

Dünyada ve özellikle Pakistan'da en gözde ve en çok kullanılan selamlama servisi ' Careem '. Careem, Live gibi daha fazla müşteriyi kendine çeken şaşırtıcı paketleri sunuyor .
Hakim Careem, uygulama içi Canlı sohbet özelliğini başlattı


Müşterinin değerini çevrimiçi ortamda etkin hale getirme platformu Careem , kullanıcılarının rahatça kullanabilmelerini sağlamak için uygulamasında Live Chat adlı bir başka özelliği de piyasaya sürdü .

Bir kapı kapı taşımacılığı olarak Careem, teslimat taşımacılığı gibi pek çok harika paket sunar ve altın puanlar ve indirimli tekliflerle çok daha fazlasını sunar.
Careem, bir sosyal medya yayınında gelişen özelliğini kendi uygulama içi sohbet hizmetini başlattığını duyurdu . Yeni özelliğe geçiş " " müşterisi, herhangi bir sorguyla hemen doldurulursa iletişime geçebilir.
Birkaç tıklamayla, sorularınız, endişeleriniz veya şikayetleriniz için Careem Care ekibine başvurabilir ve güçlü bir yanıt alabilirsiniz. Bu yeni, uygulama içi sohbet özelliğini kullanmak, normal bir adam için çok basit ve kolaydır.

ilginç okuma: PMNH okyanusun modern gösterimini kurmayı planlıyor, canlı sergiler
Sadece seçenek menüsüne gidin ve Yardım'a tıklayın, ardından yardım alın, Sorunu tanımladıktan sonra şikayetinizi veya sorgunuzu tanımlayın, sadece üzerine gelin ve Careem care ile konuşun.

Careem, taşımacılık sektörünü iyileştirmek ve iyileştirmek ve verimliliği artırmak, uygulama aracılığıyla rezervasyon yaparak kapıdan kapıya taşımayı bulmayı kolaylaştırmak ve tahmini varış zamanını azaltmak için yeni özellikler sunar.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)