Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Haim

Katılım
14 Eyl 2018
Mesajlar
2,971
Tepkime puanı
870
Puanları
113
Yaş
42
Konum
istanbuL
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

ız kardeşler müzik geleneği olan bir ailede ebeveynleriyle beraber çeşitli enstrümanlar eşliğinde aranjmanlar yaparak yetiştiler. İlk kez 2007 yılında, profesyonel bir kariyer düşünmeksizin, Haim adıyla sahneye çıktılar. Danielle, Jenny Lewis ile The Strokes'un solisti Julian Casablancas'a solo turnelerinde başarılı bir şekilde turne gitaristi olarak eşlik ederken, Este de etnomüzikoloji lisansını tamamladı. Bu gelişmelerin sonucunda Haim 2012 yılında tam zamanlı profesyonel bir grup devam etme kararı aldı.
Grubun çıkardığı ilk eser olan Forever EP'sinin başarısı ve South by Southwest festivalinde aldıkları pozitif tepkiler, 2012 ortasında Polydor Records ile anlaşma yapmalarına ve Jay Z'nin Roc Nation grubuyla menajerlik anlaşmasına ön ayak oldu. Glastonbury Festivali dâhil birçok festivale katılan grup, bu turneleri esnasında yeni albümleri olan Days Are Gone'un kaydına başladı. 2013 yılında piyasaya sürülen albüm, Birleşik Krallık'ta aldığı birincilik sırası dâhil, birçok ülkede En İyi 10 sıralamalarında yer aldı ve yıl sonuna kadar çeşitli yarışmalarda "en iyi" olarak ödüllendirildi. Ayrıca grup 2015 Grammy Ödülleri'nde En İyi Yeni Sanatçı Grammy Ödülü'ne aday gösterildi.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)