Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hadi yoruma))

İtibar Puanı:

Screenshot_20200210_015610.jpg

Ölce durumuna bakar iyi ise nerden geldi se oraya git derim :p

İtibar Puanı:

Deliye dönerim Me'va mm .. Aramaya cıkarım benım ne kadar delı oldugumu bılır dıye dusunuyorum:) cunku evde onu bekleyemem cıkar aramaya baslarım panıkden:))
gece geldıgınde benı goremezse telefonunu acar sanırım:))

SuMBuL

Tam güldüğün yerde başlar şiirler... Yang❤️
bayan

İtibar Puanı:

davulun sesi uzaktan... hesabı bu biraz yani elbette tahminen meraktan ölürüm elimden gelen her türlü şekilde ulaşıp haber almaya çalışırım en son neredeyse kimleyse onlara ulaşmaya çalışırım ama geldiğinde önce bi dinlerim nedenini cevabına göre durum değişir :) ama hepsi farazi :) öle bişi başıma gelse muhtemelen tepkim bambaşka olur :D insan yaşamadan bilemiyo ki :D geleceği görmek mümkün olaydı :D bi kere belki geç saate kdr çalışan biri olcak ne bilem :D destan yazdım he :D

İtibar Puanı:

Hele bi evleneyim eşim olsunda :D neeyse öyle olduğunu düşünürsem çevresini zaten bilirim sosyal medya hesapları dahil bi araştırma yaparım tanıdık bi polis arkdş(24 saat olmadan pek bişe yapmıorlar ama tanıdık ya :D ) var telefon kapalı olsada takp yapılıyor diye biliyorum o şekilde ulaşmaya çalışırım.Hele bi eve varsın sorgu sual döktürürüm itinaylaa sonunuu kendisi düşünsün :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)