Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Günümüze Soru?

Yaren

ᔕᗩᗰᎥᗰᎥƳᗴ丅ᔕᎥ乙 ᔕᗩᗰᎥᗰᎥᒪᗴᖇ
bayan

İtibar Puanı:

20200207_153248.jpg

Bu resimden anladiginiz nedir??

Yorumlarınızı bekliyorum:)

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
bayan

İtibar Puanı:

Ekli dosyayı görüntüle 10485

Bir sürü el ve aynı görüntü :)
Herkes delirmiş
:loll:

Öncelikle çok güzel bir konu canım tebrik ederim :)

Bence görselin anlatmak istediği: teknoloji yüzünden hepimiz aynı bakış açısına sahip olmak üzereyiz.
Git gide robotlaşıyoruz ve algılarımız bile özgün olmaktan uzaklaşıyor..

Yaren

ᔕᗩᗰᎥᗰᎥƳᗴ丅ᔕᎥ乙 ᔕᗩᗰᎥᗰᎥᒪᗴᖇ
bayan

İtibar Puanı:

Bir sürü el ve aynı görüntü :)
Herkes delirmiş
:loll:

Öncelikle çok güzel bir konu canım tebrik ederim :)

Bence görselin anlatmak istediği: teknoloji yüzünden hepimiz aynı bakış açısına sahip olmak üzereyiz.
Git gide robotlaşıyoruz ve algılarımız bile özgün olmaktan uzaklaşıyor..
JudeL m ben teşekkür ederim ayrica harika yorum :) bende şunu eklemek istiyorum.Anı yaşamayı bırakan insanlar topluluğu gördüm bu resimde malesef....
bizimkilerden başka ne görüşler gelir merak ediyorum :)

İtibar Puanı:

Günümüzde herşey sosyal medyada paylaşılır oldu..öyleki misafirlerimizi heyecanla bekler ikram edecegimiz seyleri en çok sevdiklerinden secer ve doyumsuz sohbetler yasardık.Bazen bir demlikte bazen semaverde dem bulurduk.özellikle biz o versiyonun çocukları:) akşam ne zaman oldu bilmez anı yaşardık.
Şimdi sofralar bir kaç selfi için kuruluyor ..en güzel süsler sırf başkaları onay versin diye..
O fotogtafta suan iyi hissediyor..sözleri
Şu an tatilde..fotografı
Hamsi tava yaptık..yok mangaldayız efsaneleri))
Canım kocacım yine beni unutmamış diye sosyal medya mutlulukları..derken derken ...:) anı kacıran ve en kötüsüde koşup kumu ayaklarının altında hissetmek varken..gözlerini güneşe açmak varken..orada kalıp yine bu telofona bagımlı kalmak..cunku bızım gosterecek bıseyleruimız olmalı diyor facebook vs ..nasıl bı yarısmadaysak) oysa göstermeye değil yaşamaya ihtiyacımız var.Ayaklarımız gözlerimiz ruhumuz var.
Şair ne güzel demiş..Bu kadar insan yalnızken ..Neden bu kadar insan yalnız?
İşte bu yüzden...

İtibar Puanı:

Ekli dosyayı görüntüle 10485

Resim bütününe Bakınca harika manzara fakat hepsi farklı açıdan bakıo ama hıcbırı dıgerının varlıgından haberdar oldugunu dusunmuyorum . Hani hepimize olmuştur Koskoca kalabalığın içinde yalnızlık hissi kör sağır dilsiz olursun . Sessiz Çığlık dedikleri bu olsa gerek

Yaren

ᔕᗩᗰᎥᗰᎥƳᗴ丅ᔕᎥ乙 ᔕᗩᗰᎥᗰᎥᒪᗴᖇ
bayan

İtibar Puanı:

Günümüzde herşey sosyal medyada paylaşılır oldu..öyleki misafirlerimizi heyecanla bekler ikram edecegimiz seyleri en çok sevdiklerinden secer ve doyumsuz sohbetler yasardık.Bazen bir demlikte bazen semaverde dem bulurduk.özellikle biz o versiyonun çocukları:) akşam ne zaman oldu bilmez anı yaşardık.
Şimdi sofralar bir kaç selfi için kuruluyor ..en güzel süsler sırf başkaları onay versin diye..
O fotogtafta suan iyi hissediyor..sözleri
Şu an tatilde..fotografı
Hamsi tava yaptık..yok mangaldayız efsaneleri))
Canım kocacım yine beni unutmamış diye sosyal medya mutlulukları..derken derken ...:) anı kacıran ve en kötüsüde koşup kumu ayaklarının altında hissetmek varken..gözlerini güneşe açmak varken..orada kalıp yine bu telofona bagımlı kalmak..cunku bızım gosterecek bıseyleruimız olmalı diyor facebook vs ..nasıl bı yarısmadaysak) oysa göstermeye değil yaşamaya ihtiyacımız var.Ayaklarımız gözlerimiz ruhumuz var.
Şair ne güzel demiş..Bu kadar insan yalnızken ..Neden bu kadar insan yalnız?
İşte bu yüzden...
Harikasın kardeşim katılıyorum tüm sözlerine :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)