Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Günlük Burç Yorumları - 15 Eylül

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:


Koç


Genel
Bugün evinizde, ailenizi ve arkadaşlarınızı içeren büyük bir toplantı oldukça gerçekleşebilir. Bir sürü çerez, tatlı ve abur cuburu evinizden eksik etmeyin çünkü misafirleriniz sınırı aşmak isteyebilir! Sohbet bir şekilde esrarengiz şeylere kayabilir. Herkes bundan çok memnun olacak, bu yüzden rahatlayın ve bu buluşmanın tadını çıkarın!

Aşk Burç Yorumları - 15 Eylül
Aile üyelerinizle (özellikle de kadınlar) sürtüşmeler rahatsız edici olabilir, çünkü söyledikleri can yakıcı sözler ve onlara olan sevginiz arasında kaldınız. Bugün kin tutmanın zamanı değil, boş verin. Evinizi temizlemek, yeniden dekore etmek, güzelleştirmek veya belki de harika bir yemek pişirmek isteyebilirsiniz. olabilirsiniz. Tartışmaktansa enerjinizi bu işlere verin. Daha sonra iyi ki böyle yapmışım diyeceksiniz.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 15 Eylül
Bugünün enerjisi çok sosyal olacak ve muhtemelen telefon veya e-posta yoluyla insanlarla çok fazla iletişim kuracaksınız. Duygusal bir ruh halinde olsanız bile, başkalarının dramalarına ve ikilemlerine dahil olmayarak en büyük yararı sağlayacaksınız. Yanıtlarınızı kısa ve pragmatik tutun; sadece en çok takdir edilen olmakla kalmayacak, aynı zamanda kendi işinizi yapabilmeniz açısından sizin için en üretken zaman olacaktır.

Maddi Durum Burç Yorumları - 15 Eylül
Para mevzularında iyi haberler bugün hanenizde büyük bir heyecan yaratabilir. Hedeflerinizden biri, yaşam koşullarınızı iyileştirme konusunda yatırım yapmak olabilir. Yeni bir eve taşınmak veya satın almayı düşünebilirsiniz. Bu talih kuşunu nasıl kullanacağınızla ilgili bir sürü fikir nugün kafanızı kurcalayabilir ama sakin olun. Bir yandan da, bu parayı kötü günler için bir kenara atmak isteyebilirsiniz.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 15 Eylül

Ayaklarının yer basması gereken bir gün. Bir iş veya ilişki konusunda heyecan dolu fikirlere sahipsin. Ama yine de bazı şeyleri oturtmak zaman gerektiriyor. Bugün için gerçekçi kal, sağlıklı beslen, egzersiz yap ve vücudunun ihtiyaçlarını gözeten şeyler yap. Gelecek konusunda sabırlı ol ve dikkatini ana odakla.
Bugün, uzun yıllardır yolunu gözlediğiniz talih hiç beklemediğiniz bir anda yüzünüze gülebilir. Bir hayal gerçek olmuş gibi görünebilir fakat bu durum bir şekilde hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz: peşinden gidip tüm yaşantınızı değiştirmek mi, yoksa pas geçip bir daha asla böyle büyük bir fırsatı elde edememek mi? Hayatın kolay olduğunu kim söyledi ki? Bunu biraz düşünün.


9 Eylül - 15 Eylül haftalık burç yorumları

Uğraşlar:
Bu hafta çok fazla işle meşgulsünüz ve kendinize ayıracak bir dakikanız bile yok. Eğer yeni bir pozisyon arıyorsanız Merkür ve Mars girişimlerinizi destekleyecek. İş başvurusu yapmaktan çekinmeyin. Boş zamanlarınızda ilginç aktiviteler yapmaya yönelin!

İlişkiler: Dinlenmek konusunda zorluk çekiyorsunuz zira kendinizi tam anlamıyla sosyal yaşamınıza ve profesyonel aktivitelerinize adamış durumdasınız. Pazar günü Venüs size duygusal yaşamınızla ilgili güzel bir haber getirecek.


eylül aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Aşk gündelik yaşamınızda kendini gösteriyor: Mutfakta küçük bir not, girişte bir demet çiçek, nazik bir telefon konuşması.. Bunlar dolu dolu geçen günlere rağmen birbirinizle paylaştığınız aşkın somut kanıtları. Bekarsanız, aşk bir anda karşınıza çıkabilir.
Sosyal Hayat: Tatil dönüşünde cesaretiniz yerinde ve işiniz karmaşık olmasa dahi ona dört elle sarılıyorsunuz.
Ayın Sözü: Mücadele etmeye bayılıyorsunuz!
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular