Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

GTA Online’ın PS5 ve Xbox Series X’teki Oyuncu Sınırı Ortaya Çıktı

Katılım
2 Haz 2019
Mesajlar
3,417
Tepkime puanı
6,736
Puanları
113
Yaş
45
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

PlayStation'ın yeni nesil konsolu için düzenlediği etkinlikte oyunculara gösterdiği ilk oyun GTA Online olmuştu. Oyunun, PS5 sahibi PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak dağıtılacağı açıklanmıştı. Yeni nesil konsollardaki GTA Online ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Oyun tarihinin gelmiş geçmiş en çok kâr getiren oyunu olan GTA 5, kârlılığının yanında oldukça başarılı da bir oyun. GTA 5, bundan bir önceki jenerasyon ve şu anki jenerasyon konsollara çıkmasının yanında bir sonraki nesil konsollara da yolunu bulacak ki bu da aslında ne kadar başarılı olduğunun göstergelerinden bir tanesi sayılabilir.
Grand Theft Auto 5'in yeni nesil konsollara geçişi, oyunun çok oyunculu modu olan Grand Theft Auto Online'da da büyük bir gelişmeyi peşi sıra getirecek. Oyunun yeni konsollardaki sürümüyle birlikte çok oyunculu moddaki oyuncu sayısı artacak.
GTA Online'da oyuncu sayısı artacak
gtaonline-jpg.jpg

GTA 5'in PlayStation 5 sürümü için ön siparişler açılmaya başlandı. Listelemelere göre GTA 5'in PS5 portu tam fiyattan çıkış yapacak. Ancak GTA Online'daki oyuncu sayısı da artış gösterecek. Eğer ki ortaya atılan söylentiler doğruysa GTA Online, PlayStation 5 ve Xbox Series X'te tek bir oyunda 64 oyuncuya kadar destekleyecek. Şu an bu sayı 32.

Tabii burada ortaya atılan bu söylentilerin yanlış olma ihtimalini de unutmamak gerekiyor. Şu an için oyunun geliştirici stüdyosu Rockstar'ın yeni nesil konsollardaki GTA 5 planlarının ne olduğunu tam olarak bilmiyoruz.
gtaonline1-jpg.jpg

(Listeleme ayrıca çevrimiçi oynanışın 64 oyuncuya kadar destekeleneceğini gösteriyor)

Yeni nesildeki GTA Online ile ilgili kesin olarak bildiğimiz şey, GTA Online'ın tek başına PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olacağı. GTA Online'ın PlayStation 5 için ne zaman çıkacağına dair henüz net bir tarih yok ancak yeni nesildeki tek oyunculu sürümünden önce çıkış yapacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Rockstar'ın son oyunu olan Red Dead Redemption 2'nin üstünden yaklaşık 2 sene geçti ve hayranlar stüdyonun yeni oyununu bekliyorlar. Stüdyonun yeni oyunun GTA 6 ya da Bully'nin devam oyunu olabileceği iddia ediliyor ancak resmi bir açıklama gelene kadar bunların hiçbiri söylentiden öteye gidemiyor.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)