Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gmail SMTP

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 2:07

Eqe

Gmail'in SMTP ayarları nedir? Bu kolay bir soru.
Gmail fantastik bir internet posta uygulamasıdır, ancak bazı insanlar onu Thunderbird veya Outlook gibi bir e-posta istemcisinden kendi gelen kutularına erişmek için daha kullanışlı bulmaktadır: bu yapmak için doğru ayarları girerek onun giden sunucusunu yapılandırmak gereklidir.
İlk olarak, posta yazılımı yapılandırma panelini açın ve aşağıdaki Gmail SMTP sunucusu ayarları ile alanları doldurun:

  • Gmail SMTP sunucusu adı: smtp.gmail.com
  • Gmail SMTP kullanıcı adı: Gmail adresiniz
  • Gmail SMTP şifresi: şifreniz
  • Gmail SMTP bağlantı noktası: 465
Ardından güvenlik ve kimlik doğrulama seçeneklerini seçebilirsiniz: daha fazla bilgi için, lütfen SMTP yapılandırması hakkındaki makalemizi kontrol edin.
Ancak, Gmail'in SMTP'nin spam gönderenlerin çöp e-postalarımızda patlama yaratmak amacıyla onun giden sunucusunu kullanmasını önlemek için sert gönderme sınırları ile geldiğini unutmayın. Sınır bir defada 100 alıcı ve günde 500 iletidir: bu kısıtlamaya uymazsanız, Google hesabınızı bloke edecektir.
Artı, itibarlarına ciddi şekilde zarar veren spam gönderenler tarafından da kullanılabileceğinden, böylece meşru e-postanızın da anti-spam sistemleri tarafından filtre edilme şansını artırabileceğinden, SMTP sunucusu size tam teslim bilirliği garanti edemeyen paylaşılan IP'lere dayanır.
Bu nedenle, bir e-posta kampanyası oluşturuyorsanız veya sınırsız e-postalar göndermeniz gerekiyorsa, yapılacak en iyi şey : çok makul bir fiyat ile en yüksek teslim oranı kesinliğini koruyarak büyük listelere posta göndermeniz mümkün olacaktır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
E-Mail 1 939
E-Mail 0 933

Benzer konular