Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Giyimde Renklerin Önemi

Katılım
11 Kas 2019
Mesajlar
20
Tepkime puanı
4
Puanları
3
Yaş
27
Konum
İStanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Giyim ve Renkler
Renklerin hayatımızdaki rolü önemlidir. Kıyafetlerimizde kişiliğimizi yansıtacak mesajlar verdiği gibi bizi ruhsal anlamda da fazlasıyla etkiler.Bu yazıda sizlere renklerin bıraktığı izlenimleri, olum ve olumsuz etkilerini paylaşacağız.
Masumiyetin rengi beyazla başlayalım.Beyaz bir çok kültürde temizliği,saflığı simgeler.Pozitif bir renktir.Denge ve sadeliği işaret eder .İş görüşmelerinde giyeceğiniz beyaz renkli kıyafetler istikrarlı ve temiz bir kişiliğiniz olduğu izlenimi verir.
Siyah renk her duruma uygun doğasıyla imdadımıza yetişir. Her ne kadar batı toplumunda matemin sembolü olsada doğu toplumlarında mutluğu simgeler. Siyah renk saygınlık ,hırs ve yetkinlik havası katar.İş görüşmelerinde en çok tercih edilen renktir.
Cesaret , enerji , heyecan .Evet kırmızı.Saldırganlığı ve gücü elinde tutan bu renk iş görüşmelerinde fazla tercih edilmesede günlük hayatta size enerji verecek ve çevrenize pozitif enerji verecek.
Doğanın rengi yeşil. Güven ,yaratıcılık ,ahenk ve huzur.Olumlu bir ilk izlenim sunan yeşil ruh dinginliğini de ifade eder.
Derin okyanuslar sınırsız gökyüzü. Mavi, renklerin en sakinleştiricisidir.Temsil ettiği sınırsızlık ve sonsuzlukla iş görüşmelerinde uzan vadeli güven etkisi yaratır.
Soyluların rengi.Lüks ve zenginliği ,ihtişam ve yaratıcılığı bulacağınız mor kendinize ve zevklerinize güvendiğinizi gösterir.
İlginç ve aktif kişilerin tercihi sarı ruh halini düzelten özelliklere sahiptir.Her ne kadar iş hayatında gelip geçiciliği simgelese de günlük hayatta aynı turuncu renk gibi enerji verir konsantrasyonu artırır.
Doğanın her köşesinde milyonlarca renk var. Her biri muhteşem güzellikte olan renkler insanların ruh hali üzerinde de doğrudan etki eder. Giyim konusunda da hem verdiği mesajlar hem de kullanıcısına olan etkisi ile de üzerinde önemle durulması gereken bir konudur.
Yetişkinler kadar her geçen gün büyüyen yeni şeyler öğrenen çocukların kişiliği üzerinde de hem giyimin hem de renklerin büyük önemi vardır. Çocuklarımızı karakter yapılarına uygun renklerle buluşturmak gelişimlerine katkı sağlayacaktır.
Yetişkinler kadar her geçen gün büyüyen yeni şeyler öğrenen çocukların kişiliği üzerinde de hem giyimin hem de renklerin büyük önemi vardır. Çocuklarımızı karakter yapılarına uygun renklerle buluşturmak gelişimlerine katkı sağlayacaktır.
İhracat fazlası toptan ürünleri yarı fiyatına bulacağınız Yarı Yarıya Giyim birçok ildeki mağazaları çeşitli e-ticaret platformlarındaki tecrübesiyle sizlere güvenli uygun alışveriş fırsatı veriyor.
İhracat fazlası ucuz çocuk ürünlere siz de sahip olmak istiyorsanız Yarı Yarıya Giyim bir tık uzağınızda.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Kadın Dünyası 0 177

Benzer konular