Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

George Clooney, Buck Rogers Dizisinin Yapımcılığını Üstlenecek

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,416
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Geçen yıl içerisinde Legendary Pictures, Buck Rogersmarkasının yayın haklarını almayı başarmıştı. 20li yıllarda ortaya çıkan Buck Rogers için bir dizi projesi hayata geçirilecekti.


Bilimkurgu türünün en eski karakterlerinden biri olan Buck Rogers, 2020’nin sonlarına doğru Legendary Pictures tarafından satın alınmıştı. Dizi mi, yoksa yeni bir film serisi mi gelecek diye düşünülmüştü. Bir süre sonrasında da Buck Rogers’ın dizi olacağı açıklanmıştı.


Dizinin senaristliği Brian K. Vaughan’a verilmişti. Brian K. Vaughan, Y:The Last Man ve Saga gibi başarılı bir çizgi roman serilerine imza atmıştı. Legendary Pictures, diziyi gerçeğe dönüştürmek için George Clooney ile de anlaşmaya varmış durumda.

Clooney’i yapımcı olarak projede yer almasını sağlamak. Söylentilere göre ünlü oyuncu sadece yapımcı olmayacak aynı zamanda Buck Rogers karakterine de hayat verecek.

George Clooney Sadece Yapımcı Mı Olacak?


Yapımcılık kısmı kesin ancak oyunculuk kısmı şüpheli. Biraz söylentide kaldığını söylemek gerek. Ancak George Clooney’in, Buck Rogers rolüne yakışacağını bir tek ben düşünmüyorumdur herhalde.

Buck Rogers, ilk defa 1928 yılında bant-karikatür olarak yayınlanmaya başladı. Takibi yıllarda birçok farklı alanda yayınlandı. Hatta 1979-81 yılları arasında NBC tarafından dizisi çekildi. Yeni Buck Rogers’ın nerede yayınlanacağı henüz bilinmiyor ancak söylentiler Netflix‘i işaret ediyor.

Legendary ve Netflix, bir başka eski bilimkurgu serisi Lost in Space‘i beraber hazırlayarak izleyicilerle buluşturmuştu. Ayrıca Legendary Pictures’un elinde olan King Kongve Tomb Raider için Netflix ile özel anlaşmalar sağlanmıştı.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular