Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FUARTAKİPSİSTEMİ

Katılım
5 Tem 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
3
Yaş
41
Konum
kocaeli
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

FUAR TAKİP SİSTEMİ NEDİR?
Yatırımlarınızı Kazanca Dönüştürün!
Fuar Takip Sistemi programımız oldukça gelişmiş bir yazılıma sahiptir ve programımızda birçok özellik bulunmaktadır.
Fuar Takip Sistemi, yöneticinin fuarda yer alacak personelleri belirlemesine ve yetkilendirmesine olanak sağlar. Uygulama içi gelişmiş mesajlaşma sistemi sayesinde personeller ile toplantı düzenleyebilir veya kişilere özel mesajlar gönderebilirsiniz.
Gelişmiş raporlama sistemi sayesinde katılmış olduğunuz tüm fuarların raporlarını ayrı ayrı analiz eder. Örneğin hangi ülkeden ziyaret alınmış, fuara katılım yüzdesi, hangi ürün daha çok ilgi görmüş gibi bilgileri kolay yönetim paneli üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca aldığınız teklifleri ve satışları sistemden anlık takip edebilirsiniz.
Programımız offline ve online çalışabilmektedir bu sayede giriş yaparken internete ihtiyaç duymadan ziyaretçi bilgilerini mobil uygulamada kayıt edebilirsiniz. Daha sonra wifi veya mobil veriye bağlanarak senkronizasyon yapabilirsiniz.
Katıldığınız fuarlarda kaydettiğiniz ziyaretçilerinize fuar sonrası ya da gelecekte katılacağınız fuarlara dair bilgiler içeren toplu mailler veya davetiyeler gönderebilirsiniz.
Kazançlarınızın analizlerini takip etmek ve en çok talep gören ürünü öğrenip kazancınıza kazanç katmak ister misiniz
?
Detaylı inceleme ve demo talebi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)