Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

For All Mankind 2. Sezon Fragmanı: Uzay Yarışı Devam Ediyor

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,416
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

For All Mankind 2. sezon fragmanı yayında. Apple TV+ dizisi ABD ile Rusya arasındaki uzay yarışını 80’lere ve Soğuk Savaş dönemine götürüyor.​


For All Mankind 2. Sezon Fragman

Apple TV+, For All Mankind 2. Sezon için yeni bir fragman yayınladı. Uzay ve dram temalı dizi, Sovyetler Birliği’nin Amerika’yı yendiği ve iki küresel güç arasında sonsuz bir uzay yarışını tetiklediği alternatif bir zaman çizelgesini konu ediniyor.
For All Mankind dizisinin ilk sezonu 1969 yılında geçiyordu ve Sovyet uzay programının çeşitliliğinin NASA’yı rekabetin hararetinde kadınları ve beyaz olmayan insanları daha kapsayıcı olmaya ittiği bir dünya hayal ediyordu. 2019’un sonlarına doğru başlayan ilk sezon toplam 10 bölüm sürmüş ve izleyicilerden olumlu tepkiler almıştı.


Yeni yayınlanan 2. sezon fragmanı ile dizi Soğuk Savaş’ın uzay programları arasındaki gerilimi daha da arttırdığını gördüğümüz 1983 yılında geçiyor. NASA’nın daha gelişmiş teknolojisi ve daha gelişmiş silahları var ve nükleer silahlanma yarışı, uzay yarışıyla tüm insanlık için felaket getirecek şekilde çarpışıyor.
Fragman yeni gemilerin ve uzay mekiklerinin heyecan verici görüntülerinin yanı sıra, “ayda güç kullanımı için angajman kurallarının” tanıtıldığını da gösteriyor. Ayrıca Eurythmics‘in meşhur şarkısı Sweet Dreams de fragmanda belli bir süre boyunca görüntülere eşlik ediyor.
Hemen aşağıdan yayınlanan yeni fragmanı izleyebilirsiniz.
Dizi, özellikle Star Trek‘teki çalışmaları ve Outlander yapımı ile tanınan Ronald D. Moore‘un liderliğinde hazırlanıyor. Başrollerinde ise Joel Kinnaman (Suicide Squad), Michael Dorman, Sarah Jones, Shantel VanSanten, Jodi Balfour, Wrenn Schmidt, Sonya Walger ve Krys Marshall gibi isimler bulunuyor. Senarist koltuğunda da Ronald D. Moore ile birlikte Matt Wolpert ve Ben Nedivi bulunuyor.

For All Mankind 2. sezonu 19 Şubat 2021 tarihinde Apple Tv kütüphanesindeki yerini alacak. Serinin ikinci sezonu da ilkinde olduğu gibi toplam 10 bölümden oluşacak.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)