Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FBI ajanları sohbet odası tehditlerinden sonra 18 yaşındaki Ohio'yu tutukladı

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

6943


Pazartesi günü yayınlanan mahkeme belgelerine göre, Anchorage merkezli FBI ajanları "ArmyOfChrist" adı altında iFunny Internet odasına katılan genç bir adamı işaretlemekten sorumluydu.

Savcılar, federal ajanlara yönelik çevrimiçi tehditlerde bulunmakla suçlanan 18 yaşındaki Ohio'lu bir adamın silahlarla dolu bir evde ve büyük bir mühimmat stoğunun tutuklandığını söylediler.

Mahkeme belgeleri, Anchorage'daki FBI ajanlarının Justin Olsen'in Toplu Çekim ve Planlı Ebeveynlik saldırılarına destek olduğunu yazdığını tespit ettiğini söyledi.

Mart ayında FBI Anchorage, ArmyOfChrist kullanıcı adı için iFunny için bir mahkeme celbi istedi ve mahkemenin ifadesine göre, kullanıcının sohbet odasından bir e-posta adresi aldı.

Federal savcılar, Olsen'ın Şubat ayından bu yana soruşturma altında olduğunu, ancak ABD’nin son haftalarda babasıyla yaşayan Olsen’in toplu çekiminden dolayı hareket etmeye karar verdiklerini söylediler. Pazartesi günü federal bir subayı tehdit etmekle suçlandı.
Mahkeme belgeleri, Olsen 'in FBI' a tutuklanması sırasında yorumların sadece şaka olduğunu söyledi.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)