Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Facebook'un Kripto Parası Libra Geliyor

Facebook'un kripto parası Libra gündemdeki yerini koruyor. Libra'nın halen işlem gören Bitcoin'lerden farkı ne olacak? Amerika Birleşik Devletleri ile Çin her alanda yarış halinde. Teknoloji de bu yarışın en hararetli olduğu sektörlerden. Robot ve yapay zeka teknolojisinde her gün bir yenilik haberi alıyoruz. Bir yandan insan iş gücünün darbe alacağı endişeleri var. Nasıl tahminler yapılıyor geleceğe yönelik? Dijital dünyada en çok konuşulan başlıkları Doğuş Yayın Grubu Dijital Medya Direktörü Can Birsay anlattı.
5160

Sanal paralar son birkaç yıl içine hayatımıza hızla dahil oldu. Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin gibi kripto paralar üzerinden milyarlarca dolarlık işlemler ve yatırımlar yapılıyor. Bu alanda Facebook da boş durmayarak kendi blockchain sistemi ve para birimini üretmeye başlayacak. İşte Facebook'un kripto parası Libra Coin ile ilgili bilmeniz gerekenler!

Bazı müşterilerin bu konuda güven sıkıntıları yaşadığı kesin. Veri madenciliği ile elde edilen kripto paraların, veri satma skandalları ile gündeme gelen Facebook tarafından üretilecek olması insanlar üzerinde endişe yarattı. Ancak Facebook, diğer kripto paradevleri gibi, bu konuda insanların kimliklerini koruyarak, sadece ihtiyaç olan verilerin toplanacağını dile getiriyor.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular