Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Facebook, Messenger Rooms İçin Yenilik Dolu Güncelleme Yayınladı

Katılım
2 Haz 2019
Mesajlar
3,417
Tepkime puanı
6,736
Puanları
113
Yaş
45
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Teknoloji devi Facebook, video konferans uygulaması Messenger Rooms için bugün yenilik dolu bir güncelleme yayınladı. Güncellemeyle birlikte uygulama, rakiplerine daha büyük bir tehlike arz etmeye başladı.

Koronavirüsün hepimizi evimize kapattığı şu dönemlerde uzaktan eğitim ve çalışma için çevrimiçi konferans uygulamaları hiç görülmemiş bir popülerlik kazandı. Bu uygulamalar arasında yer alan Zoom, şu anda diğer uygulamaları ardında bırakmayı başardı. Ancak Facebook'un Zoom rakibi uygulaması Messenger Rooms, kazanacağı yeni özelliklerle birlikte Zoom'un tahtını sallama yolunda ilerleyecek gibi duruyor.
Messenger Rooms, bugün gelen güncellemeyle pek çok yeniliğe kavuştu. Gelen bu yenilikler uygulama deneyiminin özelleştirilmesine ve oluşturmanın ve keşfetmenin kolaylaştırılmasına odaklanan yenilikler oldu. Yeni güncellemenin yayınlandığı zaman da bir hayli manidardı.
Messenger Rooms yeni özelliklere kavuştu

Genelde ABD'nin App Store mağazasında ilk 10'da bulunan Messenger Rooms, geçtiğimiz hafta 15. sıraya kadar düştü. Uygulama şu anda yeniden ilk 10'a yükselmiş olsa da ülkede açılan okullar, daha uygun kullanıma sahip uygulamalara olan yoğunluğu artıracağından yeni güncelleme de bugün yayınlandı.

Yeni güncellemeyle birlikte Messenger Rooms, artık sizin davet edildiğiniz odaları sohbet penceresinin en üstünde gösterecek. Bununla birlikte yeni oda oluşturmak da artık çok daha kolay olacak. Yeni gelen diğer değişiklikler, odaların yönetimini etkileyen değişiklikler olacak.

Messenger Rooms, artık oda kurarken ileri tarihli oda kurmaya ve farklı aktiviteleri seçmeye izin verecek. Uygulamadaki 'Odaları Yönet' özelliği oluşturulan odalara katılmanızı, düzenlemenizi, oluşturduğunuz odaları silmenizi veya daha fazla insanı odanıza davet etmenizi sağlayacak.

Kişiselleştirme tarafına gelindiğinde Messenger Rooms, deneyimi özelleştirmeniz için yeni özelliklere sahip olacak. Artık odaların arka plan resimleri kendi telefonunuzda bulunan resimlerden birisi olarak ayarlanabilecek. 'Odaları Paylaş' özelliğiyse arkadaşlarınıza gönderdiğiniz davetleri hatırlatmayı daha da kolay hale getirecek.
 
Katılım
16 Tem 2020
Mesajlar
188
Tepkime puanı
433
Puanları
63
Yaş
32
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Bizim çorapçıların napsak napsak diyipte çorap topugunu düşürüpte maske yaptıkları gibi ticaret fırsatına çevirmişler bu virüs dijitale iyi yaradı
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Browser Mobil Aygıtlar 0 58

Benzer konular