Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Eylül Ayı Burçlarda Aşk Hayatı

Eylül hüzünlü bir ay, kimimiz yaz aşklarına veda ediyor mevsim geçişiyle beraber yazın hareketli ve sürprizlerle dolu enerjisinden sıyrılarak düzenli bir hal almaya başlıyor.
Herkesin hayatlarının her alanında bir düzen oturtmaya çalıştığı Eylül döneminde, en merak edilen aşk hayatları oluyor. İşte Eylül ayında burçların aşk hayatlarına etkisi…
15360417390.95929800.jpg

1. Koç
Eylül ayı Koç burçları için oldukça hızlı bir şekilde başlayacak. Her ne kadar yavaşlamak, her şeyi ağırdan almak isteseler de bu pek ellerinde olayacak. Kendilerini başka şeylere düşünmeye zorlasalar da dikkatlerini çeken kişiyi düşünmeyi bırakamayacaklar. Bu kişi bir süredir tanıdıkları ya da yeni tanıştıkları biri olabilir. Ancak hangisi olursa olsun ilkinden çok farklı bir gözle bakmaya başlayacaklar bu kişiye. O kişide bir süredir hissettikleri bir duyguyu bulacaklar. Koç burçları her zamanki gibi çok çekiciler, eksik hissettikleri yanlarını ise zamanla tamamlayacaklar.
2. Boğa
Boğa burçları Eylül ayında hayatlarında önemli bir yere sahip olan biriyle bağlarının koptuğunu hissedebilirler. Bu defa bir şeyleri daha doğru yapmaya çalışmaları gerekiyor. Fazla ilgili olmamalı, ilişkilerine yeni bir şeyler katmak için savaşmalılar. İlişkileri hangi evrede olursa olsun bunu yapmaya ihtiyaçları olacak ve savaşmaya değecek.​

3. İkizler
Eylül ayının ilk 2 haftasında karşılarına modlarını düşürecek birkaç sorun çıkacak olan İkizler burçları Merkür retrosunun kalıntılarıyla savaşmaya devam edecek. İlgilendikleri kişiyle ilgili ise aklına gelen ilk şey olmasa da mutlaka bir etkileşim olacak. Eylül'ün ortalarından itibaren ise her şey güzelleşecek. Çekiciliğiyle istediği kişiyi her türlü şirinlikle etkileyip istediğini elde edecek.
15360426410.11988100.jpg
4. Yengeç
Yengeç burçları için Eylül ayı yine başkalarını etkilemeye çalışarak geçecek bir ay olacak ancak bir an önce bundan vazgeçmeleri gerekiyor. Vakitlerini boşa harcıyorlar, aslında bunun farkında olsalar da çeşitli sebeplerle bundan vazgeçmiyorlar. Bu ay karşınıza çıkacak birçok fırsatı adeta görmezden gelecekler.
5. Aslan
Aslan burçları ve hayatlarındaki kişi için Eylül ayı birçok farklı argüman getirecek. Bu argümanlar onların olmak istedikleri çift olmalarına büyük oranda yardım edecek. Ancak bu konuların hepsini konuşmalı ve detaylıca ele almaları gerekiyor. Bu yüzden bu konular üzerinde yapabileceklerinin en iyisini yapmaları ve egolarını bir kenara koymaları gerekiyor.
15360417810.38415100.jpg
6. Başak
Eylül ayı Başak burçlarının adeta kendilerini aşacakları bir ay olacak. Çok fazla eğlenecekler ve bir yandan da bazı kararlar alacaklar. Kendilerinden hiç beklemedikleri şeyler yapacaklar. Normalde romantik insanlar olmasalar da kendilerini aşacaklar. Bu değişiklikler adeta onları kontrol altına alacak.​
7. Terazi
Eylül ayı Terazi burcuna adeta hiç yüzleşmek ve uğraşmak istemedikleri şeyi beraberinde getirecek. Aşk hayatlarında sürekli kaçtıkları bu konuyla artık yüzleşmeliler ve bu konu hakkında olumlu düşünmeliler. Kaçtıkları şeyle yüzleşmek hayatlarını bir şekilde değiştirecek.
15360418170.28444500.jpg
8. Akrep
Eylül ayı başlarken Akrep burcu için hiç beklemedikleri bir şeyi öğrenme vakti. Ancak yine de bazı olaylar gizemini korumaya devam edecek. Hayatlarındaki en önemli kişiyle yakınlaşacaklar ve uzun zamandır bekledikleri şey nihayet gerçekleşecek.
9. Yay
Eylül ayı Yay burçlarına yüzleşmeleri gereken şeyleri getirecek. Kesinlikle kaçmaya çalışmamalı ve yüzleşmeliler, çünkü şu anda en önemli problemleri bu değil. Beklentileriyle çok fazla vakit kaybederken eğlenmeye vakit ayırmıyorlar bile. Ancak aşkta başarılı olmak için bunun bir oyun olmadığını anlayıp asıl konuya odaklanmalılar.​
15360418480.44281400.jpg

10. Oğlak
Oğlak burçları için Eylül ayı çok cazip ve gelecek vaadeden konularla gelecek. Bugüne kadar pes ettiği ve uğraşmadıkları her şey değişecek. Sınırları zorlamak her ne kadar normal olsa da bunun da bir sınırı olduğunu fark etmeleri gerek. Bu değişim sürecinde aşk hayatlarında sonsuza kadar etkili olacak bir hata yapmamak için çok dikkatli olmalılar.
11. Kova
Kova burçları için Eylül ayı yakın çevreleriyle çatışacakları bir ay olacak. Arkadaşlarının veya ailelerinin yaptığı bir şey için onlara kızmış olmaları mümkün. Bu süreçte sezgilerine güvenmeleri ve her şeyi yoluna koymak için çabalamaları gerekiyor. Tüm bu nedenle romantik aşk hayatlarını bir kenara bırakmalı ve bu konulara odaklanmalılar.
12. Balık

Son birkaç aydır hayatınızdaki kişi tarafından çok fazla yanlış anlaşılan Balık burçları için Eylül ayı çok daha iyi gelecek. Sağlıklı ilişkiler kuracaklar ve her şeyi temizleyerek işleri yoluna koyacaklar.
 

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,454
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Eylül ayı Koç burçları için oldukça hızlı bir şekilde başlayacak. Her ne kadar yavaşlamak, her şeyi ağırdan almak isteseler de bu pek ellerinde olayacak. Kendilerini başka şeylere düşünmeye zorlasalar da dikkatlerini çeken kişiyi düşünmeyi bırakamayacaklar. Bu kişi bir süredir tanıdıkları ya da yeni tanıştıkları biri olabilir. Ancak hangisi olursa olsun ilkinden çok farklı bir gözle bakmaya başlayacaklar bu kişiye. O kişide bir süredir hissettikleri bir duyguyu bulacaklar. Koç burçları her zamanki gibi çok çekiciler, eksik hissettikleri yanlarını ise zamanla tamamlayacaklar.
1536083368286.jpeg
 

Muzik

2. Boğa
Boğa burçları Eylül ayında hayatlarında önemli bir yere sahip olan biriyle bağlarının koptuğunu hissedebilirler. Bu defa bir şeyleri daha doğru yapmaya çalışmaları gerekiyor. Fazla ilgili olmamalı, ilişkilerine yeni bir şeyler katmak için savaşmalılar. İlişkileri hangi evrede olursa olsun bunu yapmaya ihtiyaçları olacak ve savaşmaya değecek.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular