Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Evlilik Kararı Ne Zaman Alınmalı ?

Muzik

fft99_mf4255714.Jpeg

Eğer birisiyle hayatınızı birleştirmek ve onunla ortak geleceğinizi inşa etmek istiyorsanız evlilik fikri kafanıza yerleşiyor demektir.

Uzmanlara göre birbirini tanıma aşamasındaki aşıklar, eğer 1 ila 8 ay arasında evlenmeye karar veriyorsa bu durumun bazı dezavantajları bulunuyor. Çünkü bu zaman dilimindeki çiftler için 'aşkın gözünü kör etmesi' durumunda olabiliyor ve acele ile doğru kararlar alamıyorlar.

Uzmanlar ayrıca çiftlere aklınızda en ufak bir soru işareti dahi varsa o kişiyle evlilik düşünmek için erken olduğunu belirtiyor.

İlişki uzmanları, kişilerin evlilik konusunda kendilerinden ve karşı taraftan emin olduktan sonra bu kararı almaları gerektiğini vurguluyor..
 
Katılım
8 Mar 2018
Mesajlar
57
Tepkime puanı
173
Puanları
33
Konum
osmaniye
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

360 derece bakış açısına sahip erkekler
form 211.jpg

Bu tür erkekler için kadınların dış görünümü değil karakteri önemlidir. İlişkinin nereye gittiğini davranışları ile ortaya koyar. Bu tür erkeklerin karşısında ciddi bir kadın olmalıdır, kariyerine değer veren bir kadınla çok daha mutlu olurlar. Kadınların ayaklarının yere basması gerektiğine inanırlar. Her zaman mutlu olmayı başaran erkeklerdir. Bu tip erkekler size eski sevgililerini anlatmayacaklardır. An yaşamayı severler. Mutlu olmadıkları bir ilişkiyi kolayca bitirirler. Bunu ifade etmekten çekinmezler. Eski sevgilileri ile arkadaş kalan tipler değilllerdir, sadakat ve güven önemlidir. Güven vermenizi beklerler.

180 derecelik bakış açısına sahip erkekler
form 210.jpg

Yüksek egolu erkeklerdir. Kendi düşüncelerini önemserler. Bencil davranışları ile kendilerini belli ederler. Güven vermezler. Kısıtlayıcıdırlar. Kuralları sadece sizi kontrol etmek içindir, kendileri asla kontrol edilemezler. Dış görünüme önem veren tiplerdir. Yüzeysel ilişkilerin adamı olarak bilinirler. Müzmin bekar olarak ilerleyen yaşlarda evlilik ihtimalleri kalmaz. Gençlik döneminde hata evlilikleri yaparlar.

90 derecelik bakış açısına sahip erkekler
Bu tip erkekler kadınlar için gerçekten ideal tiplerdir. Kadınların her dediğini yapan ve hayatındaki kadından başka hiç kimse ile kolay kolay ilgilenmeyen tipler olarak bilinirler. Evlilik için en ideal erkek bu tip erkektir. Hayatını erken yaşta yaptığı doğru seçim evlilikle sürdürür. Kararlı, mülayim, sakin tiplerdir. İyi bir eş ve iyi bir baba olurlar. Bu tipleri tanımak için en belirgin özelliği her dediğinizi yapıyor olmaktır. Sinirli değillerdir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular