Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Evinizin Her Alanı İçin Depolama Fikirleri

  • Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:58

Muzik

depolama-fikirleri-3.jpg


Modern dönemde yaşanan tüketim çılgınlığı insanların ihtiyaçların fazla eşyaya sahip olmasına neden olmakta. Bunun yanı sıra git gide küçülen yaşam alanlarının da depolama konusunda sorun yarattığı bilinen bir gerçektir. Bu nedenle yeni depolama fikirleri bulmak bir zorunluluk haline gelmiştir. Mutfak dolapları, gardıroplar ve diğer depolama alanlarının yetersiz kaldığı durumlarda küçük ve pratik çözümlerle yaratıcı depolama alanlarına sahip olmak mümkün.

Mutfak Dolaplarınızı Çeşitlendirin


Mutfak evlerin en çok eşya barındıran bölgelerindendir. Tencere ve tavalar, kuru yiyecekler, konserveler gibi birçok farklı ürünün aynı anda ve düzenli bir şekilde saklanması birtakım zorluklar içermektedir. Bu durum için en yaratıcı depolama fikirlerinden biri dolaplara ekstra raflar ekleterek dağınıklığa neden olmadan içeride fazladan depolama alanı yaratmaktır. Bunun için tava ve tencerelerin ayrı şekilde konumlanabileceği raflar ve düzenleyiciler almak yeterli olacaktır. Dolaplara bölümler ekletmek de durumun çarelerinden bir diğeridir.

Depolama Alanlarını Yaşam Alanlarında Saklayın
Depolama fikirlerinin yaratıcı olması ilk etapta dar alanlarda fazla eşya saklama imkânı sağlamasıdır. Bunun yanı sıra ev içerisinde mevcut alanları derecelendirip depolama alanına çevirmek de oldukça verimli sonuçlar vermektedir. Çok katlı evlerde merdiven altları bunun için en uygun alandır. Gömme dolaplar da ayrıca depolama için büyük kolaylık sağlamaktadır. Akılcı ve estetik depolama çözümleri ile evinizi güzelleştirmek oldukça kolay.

Evinizin Her Alanı İçin Depolama Örnekleridepolama-fikirleri-1.jpg


depolama-fikirleri-2.jpg

depolama-fikirleri-4.jpg


depolama-fikirleri-5.jpg

depolama-fikirleri-6.jpg

depolama-fikirleri-7.jpg


depolama-fikirleri-10.jpg


depolama-fikirleri-11.jpg
 

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,453
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Vay vay Neler Neler.. cok güzel
 
  • Beğen
Tepkiler: eLa
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)