Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Evinizi Değiştirecek Dokunuşlar

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Evinizi Değiştirecek 8 Etkili Dokunuş
Yapacağınız küçücük dokunuşlarla, evinizi yepyeni bir yer haline getirebilirsiniz. İşte evinizi değiştirecek 8 etkili dokunuş...
6130


Tablolardan yardım alın

Sanat eserleri, bir yeri kişisel hale getirmenin en basit ve etkili yollarından birisidir. Bir tablo satın alarak, evinizin uygun bir duvarına asabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunun havası bir anda değişecek.

Çiçekler hep işe yarar

Çiçeklerin hakim olduğu bir ev, sıcak bir havaya sahip olur. Siz de en sevdiğiniz bitkileri şık saksılara ekerek evde bakabilirsiniz. Çiçeklerinizi ister evin bir köşesinde konumlandırın isterseniz de dört bir yanına dağıtın. Her şekilde güzel duracaktır.

cicek_5f6ab6a4-5158-4159-b68f-b7488d878e15_1.jpg


Ona ait bir koku bulun

Her evin kendine has bir kokusu vardır. Kapıdan içeri girdiğinizde burnunuza gelmesini istediğiniz koku hangisi ise onu alın ve evinizde hep o kokuyu kullanın. Bir kokunun evinizle özdeşleşmesi en az şık kadar önemlidir.

Toplayın

Etrafta yıllar önce aldığınız ama kullanmadığınız eşyalar varsa kaldırma vaktiniz geldi. Bu işlem hem evinizde daha fazla alan açacak hem de etrafın ferahlamasını sağlayacak.

cicek_36d4f09e-c02f-46f6-a59b-1a3056037de9_1.jpg


Pencere içlerini boş geçmeyin

Evinizde pencerelerinizin iç kısmında geniş bir alan varsa mutlaka dekorasyona dahil edin. Mumlar, minik objeler ve çiçekler pençe içlerini değerlendirmenin en güzel yollarından.

Dip bucak temizleyin

Her zaman yaptığınız temizlikten bahsetmiyoruz. Evinizi gerçek anlamda köşe bucak temizleyin. Evdeki her bir ayrıntının bile tozunu alın. Çok yorulsanız bile yepyeni bir eve sahip olmuş gibi hissedeceksiniz.​
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Dekorasyon 1 401

Benzer konular