Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ev hanımı olarak evden doğrudan satış sektörlü bi iş yapsam ?

İtibar Puanı:

Merhabalar hanımlar 3 yıllık evliyim ama çalışmıyorum kendi masraflarım dışında aslında ev masraflarım için bir ek gelir sağlayayım diye doğrudan satış sektörüne girmek istiyorum acaba evden yapabilirmiyim? Siz hangi marka ile çalışıyorsunuz acil bir taktik alayım.

İtibar Puanı:

Merhabalar hanımlar 3 yıllık evliyim ama çalışmıyorum kendi masraflarım dışında aslında ev masraflarım için bir ek gelir sağlayayım diye doğrudan satış sektörüne girmek istiyorum acaba evden yapabilirmiyim? Siz hangi marka ile çalışıyorsunuz acil bir taktik alayım.
Farmasi ile bunu çok güzel yapabilirsin dilersen doğru sponsor desteği ile güzel bir ekibe yönlendirme yapabilirim.

ahu

bayan

İtibar Puanı:

Tabii ki yapabilirsin ben 2 senedir kyani ile iş ortaklığı yapıyorum. firmayı sana hitap eden kataloğu ve prim sistemini iyice arastirman gerekiyor. disardan bakınca çok detaylı anlatmayan kişiler var detaylıca arastirmani öneririm hatta şirketi ara ben öyle yaptım . cok kazançlı bir iş ancak çalışırsan yani evinden yapabilirsin internet ortamından yapabilirsin ama önemli olan istikrar.. yatarak olmaz bu iş. bende bı ev hanimiyim. bir kere sıfır sermaye sıfır risk yapman gereken şey iş olarak görüp bahane sunmadan çalışmak.

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)