Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

EV DEKORASYONUNDA PRATİK ÇÖZÜMLER

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Küçük Alanlarınız İçin 7 Depolama Çözümü

Küçük bir eviniz veya evinize sığabileceğinden fazla eşyanız varsa ekstra depolama alanlarına ihtiyacınız var demektir. Bu depolama alanlarını yaratmak çoğunlukla hayal gücüyle alakalıdır. Şimdi çıkıp evinizin odalarını şöyle bir dolaşın, doldurulabilir boşluklar veya boş eşyalar arayın. İşte yardımcı olabilecek bir kaç örnek:
 Küçük Alanlarınız İçin 7 Depolama Çözümü


1. İç Duvarlar
x1-5.jpg

Duvardaki boşluklar, ilaç sandığı gibi ince, yerleşik dolaplar eklemek için genellikle mükemmel bir yerdir. Tuvalet ve makyaj masası arasında sıkça bulunan yarım duvar bölücüler gibi bir iç kısmi duvar, uzun, dışarıya çekilebilen bir raf için mükemmeldir. Elbette, kesmeye başlamadan önce, herhangi bir elektrik kablosunun yakınında olmadığınızdan emin olmanız gerekir. İlk ipucunuz bir çıkış olsa da, çıkışları olmayan duvarlarda hala elektrik telleri olabilir. Güvende olmak için, canlı kablolamayı (inşaat demiri, saplamalar ve çelik / bakır borular) tespit eden dijital çoklu tarayıcı kullanın.

2. Sahte Çekmeceler

Sahte çekmeceleri – mutfak lavabosunun altındaki dekoratif panelleri – gerçeğe dönüştüremeyeceğini kim söyledi? Baharatları veya diğer gereçleri depolayacak kadar derin olmaları gerekmez. İhtiyacınız olan tek şey menteşeler ve iç panele takacağınız bir raf bölmesi.

3. Kapak İçleri

Boşa alan hakkında düşünmeye devam! Mutfağınızın ya da banyonun dolap kapaklarının iç kısmında dikdörtgen plastik sepetler asmak için boş yerler mutlaka vardır.

4. Manyetik Şerit
x2-3.jpg

Bıçaklar, gazoz açacakları, makas – aman tanrım! Manyetik şeritler duvar kullanım alanını en üst seviyeye çıkarmak ve sık kullandığınız eşyaları kolayca ulaşabileceğiniz yerlerde tutmak için ucuz bir seçenektir. Cımbız ve tırnak makası gibi hafif eşyaları asıyor olmak arandığında kolayca bulunmalarını da sağlayacaktır. Ancak çatal bıçak takımı, metal ölçü kabı veya büyük mutfak eşyaları asmayı düşünüyorsanız, duvara montaj donanımına sahip sürümü tercih edin.

5. Merdiven Çekmeceleri
x3-3.jpg

Belki de şu ana kadar en değerli yeniliklerden biri olan merdiven deposu, en fazla kira uygulayan ev sahibinin bile şikayet edemeyeceği, kullanılmayan alanı en üst düzeye çıkarmak için harika bir yoldur.

6. Oturulabilir Raflar
x5-2.jpg

Sandalye yerine bu oturma raflarını kullanırsanız bu rafların hem çekmeceler veya sepet bölmeleri yerleştirdiğiniz alt kısımlarını hem de üst kısımlarını depolama alanı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

7. Raf Altları

Neden sadece üste eşya yerleştirerek mükemmel bir rafı israf ediyorsunuz? Kavanozların kapaklarını tahtanın altına vidalayarak rafın gerçek potansiyeline ulaşmasına yardımcı olun. Kavanozları düğmeler, şekerleme, ataç, el işi malzemeleri, pamuk toplar veya çikolata parçaları ile doldurabilirsiniz; sağlam vidalamayı unutmayın!
Daha fazla depolama alanı oluşturmak daha fazla ek alan gerektirmez. Yukarı-aşağı, sağa-sola, ileri-geri hareket edebildiğimiz çok boyutlu bir evrende yaşadığımızı hatırlayın.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular