Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ESKİMEYEN CHAT PLATFORMU (mIRC)

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

mIRC sohbet denildiği zaman akla ilk gelen siteler arasındaydı. Her şey yolunda giderken birden kapanış yapan ve 15 yıl boyunca kapalı kalan sitesi bu günlerde tekrardan açılmıştır. Tüm kullanıcılarına duyurumuz olsun.

Eski günleri yad etmek isteyenleri ve bu ortamları özleyenleri yeniden sitelerinde görmek istediklerini söyleyen Zamane yönetimi kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.

Zamane sitesi üzerinden muhabbet ortamına bağlanmanın son derece kolay olduğunu dile getiren yönetim aynı zamanda isteyen kullanıcıların site üzerinden mIRC Script indirerek bağlantı kurabileceklerini yada mobil cihazlara uygulama yükleyerek ortamına katılım sağlanabileceğinden bahsetti.

Ankara, Antalya, Adana, İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Mersin, Gaziantep, Eskişehir ve benzer illerin muhabbet odasına katılım imkanı bulunduğundan ayrıca bahseden yönetim kullanıcılarına üye olma zorunluluğu getirmeden ücretsiz hizmet verdiklerinden bahsetti.

Zamane diyen eski kullanıcı tayfalarına tekrardan birlik olma çağrısında bulunan Zamane yönetimi onları yeniden aramızda görmek ve eski dostları bir araya getirmek maksadıyla İstanbul'da özel bir eğlence düzenleyeceklerini hatta bu eğlenceye yeni kullanıcılarında katılabileceğini yerin ve zamanın sürpriz olduğunu dile getirdi. Kendilerine başarılar herkese keyifli sohbetler diliyoruz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular