Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

EŞİNİZİN BİLGİSAYARI AÇIK KALSA BİLE BAKAMAZSINIZ!

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Eşiniz tarafından Skype'ta bir sohbette yazılı olanları okuyamaz veya kopyalayamazsınız - sonra kopya içeriğini ayırma nedenine bırakmak için - bilgisayar yemek odasında kalsa bile kurcalamak etik olmaz.
6026


Bu bir yargı kaynaklanmaktadır Yargıtay suçlanan eski kocası, karşı esasın yargıçları tarafından telaffuz beraat karşı bir kadının itirazı kabul yetkisiz erişime okumuş ve baskılı olduğu bir bilgisayar sistemi ve eşleştirme ihlali Skype'ta biriyle yaptığı ve ayrılık dosyasında sonlandırdığı bazı konuşmalar.

Temyiz'in beşinci bölümü, hakimlerin hakimlerinin sonuçlarına ihanet etti: “bir bilişim sisteminde“ yasadışı bakımın yürütülmesi ”, davalının söylediği gibi,“ rasgele bir ilk giriş olsa bile ”geliştirilebilir yanlışlıkla eşinin dizüstü bilgisayarının bulunduğu masaya çarptı, görüşmeler ekranda belirdi.


, PC zaten Skype'ta açık olduğu için. Bayanın her erişimde yeniden yazmak zorunda kalmaması için şifreyi kaydetme olasılığı ile ilgili olarak, Piazza Cavour yargıçları bunun "söz konusu bilgisayar sisteminin bir güvenlik önlemi ile donatılmış olduğu gerçeğini dışlamadığını" gözlemlemekte ve Suçun varlığı, erişim tuşlarının daha önce faile iletilip iletilmediği önemli değildir, “suçlu davranış, yaralı kişinin iradesine kesinlikle aykırı bir sonuca yol açarsa”.

Son olarak, Cassation, Monza Mahkemesi ve Milan Temyiz Mahkemesi tarafından tanınan eşler arasında devam eden ayrılma nedenine atıfta bulunulan “adil neden” in paylaşılamayacağı sonucuna varmıştır. Suçlu bakış açısına göre, bu durumda, adamın beraatı, temyiz cezası yalnızca yaralı tarafça itiraz edildiğinden, onaylanmıştır: şimdi, Milano'da, olası tazminat ile ilgili olarak sadece Milano'da yeni bir dava açılacak.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)