Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Erkekler Metabolizmasını Nasıl Hızlandırır ?

  • Konbuyu başlatan Mia
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:12

Mia

bayan
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Metabolizmasını Hızlandırmak İsteyen Erkekler Hangi Egzersiz Hareketlerini Yapmalı?
Erkekler metabolizmalarını hızlandırmak için her türlü hareketi yapabilirler.Ama önerdiğim hareket türü kendisinin sevdiği hareket türü olması gerekir.
Yani bir erkek yüzmeyi sevmiyorsa zorla yüzeceksin demek çok yanlış olur. Fizik aktiviteyi arttırması gerekiyor. Hangi tip fizik aktiviteyi seviyorsa onu yapsın. Fotbol oynamak istiyorsa futbol oynasın .Basket istiyorsa basket oynasın.
Sevdiği türden bir egzersiz olması lazım. Sağlığına uygun olması gerekir. Eğer kalp problemi çarpıntısı varsa hekimin önereceği çarpıntısını arttırmadan daha yavaş bir şekilde gideceği hareketler olması gerekiyor. Bir diğeri şeker hastasıdır. Ona göre egzersiz programı uygulanabilir.
metobolizma.jpg


Bir diğeri de mutlaka diz problemi varsa arttrozu vardır yürüyemiyordur yürüyeceksin denir. O zaman eklemleri tamamen kıkırdakları gelir. Bu kompleks bir şekil. Onun için şahsın sağlığına , durumuna göre fizik aktivitesini ayarlamak gerekir. Bunu da ancak bir hekim daha sonra fitnıs merkeze ya da hastanın kendisine şu kadar şu hareketi yap diye kendisine iletilmesi lazım.
Bu hareketleri bu şekilde gayet rahatlıkla yapacak ve kendi sağlığına zarar vermeden uygulaması bir şekilde takip edilmesi gerekmektedir.

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)