Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Epic Games, Satın Aldığı Alışveriş Merkezine Taşınıyor

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,416
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Dünyanın önde gelen dijital oyun firmalarından Epic Games, ABD’de bir alışveriş merkezi satın alarak dikkatleri üzerine çekti. Şirket, 2024 yılına kadar aldığı alışveriş merkezini genel merkeze çevirecek.


Unreal Engine oyun motorunun geliştiricisi olan ve Fortnite oyunuyla oyun pazarında da büyük paya sahip olan Epic Games, düşününce çok eğlenceli bir çalışma ortamı olabileceğini hayal ettiğimiz bir hareket yaparak ABD’nin Kuzey Karolina eyaletinde bulunan bir alışveriş merkezini satın aldı. Cary Towne Center isimli AVM’yi bünyesine katan şirket, hem mağazayı hem de mağazanın bulunduğu araziyi satın aldı.


98.000 metrekarelik araziyi alan Epic Games, burayı AVM olarak işletmeyi düşünmüyor. Bunun yerine bu büyük arazide Epic Games’in merkez ofisi bulunacak. Genel merkez olmasının yanı sıra, satın alınan arazide Epic Games topluluğu için de alan açılacak.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)