Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

En Yakın Arkadaşınız Sizden mi Hoşlanıyor ?

Muzik

Uzun zamandır hayatınızda olan en yakın erkek arkadaşınızın sizinle ilgilendiğini düşünüyor fakat emin olamıyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. İşte sizden hoşlandığına dair ipuçları...
1002606_620x360.jpg


Uzun süredir hayatınızda ve en yakın arkadaşınız. Tüm sırlarınızı, eski erkek arkadaşınızla ilgili problemlerinizi ona anlatıyorsunuz. Fakat son zamanlarda sizinle daha farklı ve daha çok ilgilendiğini mi farkediyorsunuz? İnsanlar her zaman için en yakınında olanı görmez ve mutluluğu uzakta arar ama bu adam sizinle ilgileniyor olabilir. Aşağıdaki davranışlarını okuyarak onun sizinle ilgilenip, ilgilenmediğini anlamanız mümkün.


Eş olarak her zaman sizi seçiyorsa...
Okulda, işte ya da sokakta yürürken... Sizinle ilgileniyorsa sürekli sizin yanınızda olmak isteyecektir. Eğer arkadaşlarınız da uzaktan bakınca sizi çift olarak görüyorsa, bu durum sizi sevdiğini gösterir. Muhtemelen yanınızdaki kişi de sizinle çift olmak istediği için etrafına farklı bir enerji yayıyordur.Sizinle dışarı çıkmak istiyorsa...
Dışarı çıkmak için sürekli sizi mi arıyor? Eğer sizinle ilgileniyorsa, ilk adımı o atacaktır. Sürekli olarak sizinle başbaşa bir gezinti planlamak istiyorsa, sizinle sevgili olmak istediğinin göstergesidir. Bu durum aynı zamanda sizinle özel bir şeyler konuşmak istediğini de gösterir.

Sürekli sizinle uğraşıyorsa...
Eskiler hep söyler, bir erkek eğer bir kızla uğraşıyorsa sevdiğindendir. Bu en yakın arkadaşınızın size kaba davrandığı anlamına gelmez. Eğer sizinle ilgileniyorsa sürekli sizi baştan çıkaracak, aklınıza girmeye çalışacak ve unutulmayacak davranışlarda bulunmaya çalışıyordur.

Sizi izliyorsa...
Ne zaman başınızı ona çevirseniz, size bakarken mi yakalıyorsunuz? Bakışlarını yakaladığınızda kafasını başka yöne mi çeviriyor? Bu önemli işaretlerden biridir. Gözlerini sizden alamıyor, sizi daha iyi anlayabilmek için her hareketinizi takip ediyor.

Olabildiğince size yakın oturuyorsa...
Kocaman bir yerde hep ikinizi yan yana otururken mi buluyorsunuz? En yakın arkadaşlarının yanında bile sizin yanınızda mı oturmayı tercih ediyor? İşte sizin yanınızdan bir an bile ayrılmak istemediğinin en önemli işaretlerinden biri de budur. Sizden hoşlanan bir erkek asla diğer kadınlardan size bahsetmez, çünkü anlatılacak olan sizsiniz!
Sizden yardım istiyorsa...
Erkekleri biraz olsun tanıyorsanız, birinden yardım istemenin onlar için ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Hayatınızdaki en yakın erkek arkadaşınız sizden sürekli yardım mı istiyor? En ufak konularda bile size danışmadan hareket edemiyor mu? Belki de ilişkisi hakkında bile nasıl hareket etmesi gerektiğini size danışıyor. Bu adam kesinlikle hayatında sizin olmanızı istiyor.

Sizi gerçekten dinlediğini gösteriyorsa...
Doğum günününüzü, burcunuzu hatta geçen hafta ne söylediğinizi bile tereddütsüz hatırlıyor. Sizinle ilgilendiğine dair şüphelerinizi artık ortadan kaldırma zamanı. Erkekler, dinleme konusunda oldukça nettirler. İlgilenmedikleri veya sevmekdikleri insanlar onlar için hiçbir anlam ifade etmez. Doğum günlerini bırakın o insanın ismini dahi hatırlamazlar.

Sizi güldürüyorsa...
Erkekler kadınları güldürmekten hoşlanır. Dünyada en sevdikleri şeylerden biri de budur. Eğer en yakın arkadaşınız olan bu erkek sizi sürekli güldürüyorsa, bu sizinle ilgilendiğinin en önemli ipuçlarından biri olabilir. Moraliniz bozuk olduğunda, derin bir hüzün yaşadığını gözlemliyorsanız, bu durum sizi sevdiğini gösterir. Mutlu olmanız için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Mesajlarınıza anında cevap veriyorsa...
Mesaj attığınızda hızlı bir şekilde cevap alıyorsanız, bu durum sizinle ilgilendiğini gösterir. Çoğu zaman en yakın dostunuzdan bile hemen cevap alamazsınız. Bu durumda, karşınızdaki insanın size ne kadar değer verdiğini gözlemleyebilirsiniz.

Sizinle ilgileniyorsa, bunu size bir şekilde söyleyecektir. Fakat kabul etmeliyiz ki bu onlar için de oldukça zor bir durum. Çünkü erkekler emin olmadan adım atamazlar. Sizden alacakları olumsuz bir yanıt karşısında; siz istediğiniz kadar kibar konuşsanız bile bu durum, onların gururunu kıracaktır. Bu nedenle onun davranışları karşısında eğer sizin de ilginiz varsa; karşılık verin. Ancak yoksa daha size açılmadan ona hareketlerinizle hayatınıza müdahale etme konusunda sınırları olduğunu hissettirmeye çalışın.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular