Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

EN İYİ GÖRÜNTÜLÜ SOHBET

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Görüntülü sohbet uygulaması ile nasıl chat yapılır?

Azar
uygulaması günümüzde kullanım sayısıyla ön plana çıkmış bir uygulama olup kişilerin görüntülü sohbet aracılığı ile yeni insanlar tanımasına vesile olmaktadır.

Uygulama günümüzde 30 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmakta ve her geçen gün kullanım sayısında artışlar gözlemlenmektedir. Kişilere yeni insanları tanıma ve tanıdıkları insanların kültürleri hakkında bilgi sahibi olma imkanını sağlayan azarda kişiler istedikleri takdirde istedikleri cinsiyetten ve bölgeden insanlarla tanışabilmektedir.

  • · Kuzey Avrupa
  • · Balkanlar
  • · Birleşik Krallık
  • · Latin Amerika
  • · Amerika Birleşik Devletleri
  • · Tayvan
  • · Arap Körfezi
  • · Birleşik Arap Emirlikleri
Gibi bölgelerden birini veya VİP üye olduklarında istedikleri kadarını seçerek farklı ülkelerden insanları tanıma fırsatı elde etmektedirler. Azar kullanarak sosyalleşmek isteyen kullanıcılar arasında seyahat, kedi, yemek, müzik, dans ve film gibi filtreleme özelliklerinin bulunması da kullanıcıların kendi ilgi alanlarını seçen kullanıcılarla eşleşmesine olanak sağlamaktadır.

Azar Arkadaş Ekleme Özelliği

Azar kullanarak daha fazla insanla tanışmak isteyen kişilerin uygulamayı kullanırken en çok sevdiği özelliklerden birisi de arkadaş ekleme özelliğidir. Azar arkadaş ekleme özelliği sayesinde kullanıcıların daha fazla kullanıcı ile eşleşmesine olanak sağlamak için aktif hale getirilen arkadaş ekleme özelliği kullanıcıların görüntülü sohbet sonrasında sohbetini sevdikleri kişilerle arkadaş olmasına olanak sağlamaktadır. Arkadaş ekleme özelliği sayesinde kullanıcılar özel arkadaşlık listeleri oluşturabilmekte ve bunun yanı sıra arkadaş oldukları kişiler ile istedikleri zaman görüntülü, sesli ve
etme imkânı bulmaktadır. Şimdi sizler de Azar'ın birbirinden avantajlı özellikleri ile yeni kişiler ile tanışabilir ve arkadaşlığın keyfini sürebilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)