Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

En Güvenilir Yardım Kuruluşları

Katılım
25 Mar 2022
Mesajlar
42
Tepkime puanı
3
Puanları
8
Yaş
42
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

En Güvenilir Yardım Kuruluşları

Çocukların ihtiyaçları büyüklerin asıl derdi olması gerekiyor. Netice itibariyle beslenme, eğitim, sağlık her çocuğun yaşam hakkı olması gerekirken, dünyada ve ülkemizde milyonlarca çocuk bu temel ihtiyaçlardan maalesef mahrum kalmakta ve bunların yürek burkan hikâyelerini ekranlarda ve yaşadığımız her platformda görmekteyiz.

Birileri buna dur demek için yola çıkmalı. Bu işi layığıyla yapan listesine göz attığımızda İnsan international derneği göze çarpıyor. İsmi sıkça duyulan yardım dernekleri gelen bağış ve yapılan destekleri şeffaf bir biçimde gösteremezken. İnsan international derneği kendi resmi web sitesinden gelen sponsor ve yardıma muhtaç çocukları şeffaf bir şekilde yayınlıyor.En Çok İhtiyaç Duyulan Yardım Konuları

Çocukların en çok destek beklediği alanlar şunlardır;

  • Okul ihtiyaçları
  • Sağlık ihtiyaçları
  • Yetersiz maddiyat dolayısıyla ailesine maddi destek (Elektrik Faturası, Su Faturası, Kira vb.)
  • Giyim desteği
Yukarıda maddeler halinde sıralanan bu destekleri alan çocukların hayata daha sağlam sarılması hedeflenmektedir. Sponsorlarımız aracılığı ile gelen maddi desteklerin süratle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması ve gerekli kontrollerin ardından desteğin verilmesi ise işte bu tarafından sağlanır.

Sponsorlarımız da 2 şekilde desteklerini vermektedirler. Yardımseverler, resmi web sitesinde yayınlanan ve duyurusu yapılan destek çağrılarına düzenli bağışla sponsorluk veya tek sefere mahsus destek ile katılım sağlanmaktadır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)