Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

En Güvenilir Burç Hangisi ?

  • Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 7:57
koc%CC%A7.jpeg


İnsanları güvenilir kılan özellikler nelerdir? Burçları güvenilirliklerine göre değerlendirdiğimiz zaman, hangisi daha duygu yüklü, hangisi daha mantıklı düşünebilir, hangisi değişime daha meyilli gibi sorularla her birini sınıflandırmamız gerekir. Değerlendirmeler sırasında burcunuzla birlikte, yükselen burcunuzu da göz önünde bulundurmanız gerekir.
Burçların güvenilirlik sırasına göre hazırlanan listede 1’den 12’nci sıraya kadar güven oranı git gide azalmaktadır, bilginize.

1) OĞLAK BURCU ( 22 Aralık- 19 Ocak)
o%C4%9Flak-filoji-300x169.jpg

Tartışmasız, oğlak burcu tüm burçlar aleminin en güven veren ismidir. Onlara bir sır verdiğinizde, ne olursa olsun ser verip sır vermezler. Size bir konuda söz verdiler mi, çok olağanüstü bir durum çıkmadıkça, sözlerinden caymayacaklardır. Nizamlı ve sağlam ilerleyen oğlak burçları, kurallar koyarak ve belli rollere girerek hayatlarını anlamlı kılmaya çalışırlar. Doğru olduğunu bildikleri şeyi yaparken, kendilerini oldukça rahat hissederler. “Ağızdan bir kere çıkar” diye bildikleri sözlerine sadık kalmamak, temel ilkelerine aykırıdır.
2) YENGEÇ BURCU ( 21 Haziran- 22 Temmuz)
filoji-yenge%C3%A7-300x169.jpg

Listede ikinci sırada gelen yengeç burçları, önemsedikleri insanlara kendilerini adayıp, onlar için ellerinden geleni yaparlar. Yengeçler “ Daima iyi ve temiz kalpli Heidi” yi oynamaktansa, ellerinden geldiğince hayatlarını doğru ve yanlışı ayırt ederek, ahlaki olgularıyla ve dürüstlükleriyle yaşamaya çalışırlar. Konu yengeç burçlarının ailesi ve önemsediği insanlarsa, onları iyi ve güvende hissettirmek için ne gerekirse yapacaktır. Bu anlamda, güven verici bir yapıları vardır.
3) TERAZİ BURCU (23 Eylül- 22 Ekim)
terazi-filoji-300x169.jpg

Teraziler genellikle, az biraz dedikoducu ama insan seven yapıları ve aşk başta olmak üzere kararsızlıklarıyla bilinirler. Ancak, teraziler hakkında bilmediğiniz bir şeyler var; Aşkın yönettiği bir burç olan terazi, aşk gibi bir duygunun, sadece flört etmekten çok daha önemli olduğunu bilir; aşk onun için adayış, sebat ve güven gerektiren bir olgudur. Bir terazi burcu, bir şeye inandığı zaman, son derece kararlı ve azimli tavrıyla dikkat çeker. Diğer hırslı burçların aksine ( kova ve aslan gibi), teraziler inanılmaz bir sevme becerisine sahip tutku yüklü insanlardır. Aynı zamanda, “ya batarız ya çıkarız” mottosunu benimseyen terazi burçları, sizinle çıktıkları bu yolun sonuna kadar yanınızda olacaklardır.
4) AKREP BURCU ( 23 Ekim- 21 Kasım)
akrep-filoji-300x169.jpg

Akrepler, zaman zaman sert ve nahoş olabilen ancak, yine de güven veren insanlardır. Son derece derinden sevme kabiliyetleri olan akrep burçları, sevdikleri insanlara karşı kuvvetli bağlar ve bağlılıklar geliştirebilirler ve belki de bu yüzden acı çekebilirler. Bununla birlikte, akrep burçları tüm burçlar içinden en sadakatlisidir. Gerektiğinde sevdiği insanlar için ateşe atlayabilecek, onlara sonuna kadar kol kanat gerecek insanlardır. Sizi gerçekten önemsiyorsa, akrep burcuna her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Size karşı hissettiği tutku ve aşk sayesinde bağlı kalacaktır. Eğer zaten bağlanmışsa, bu bağ sonsuza dek sürebilir.
5) BAŞAK BURCU ( 23 Ağustos- 22 Eylül)
ba%C5%9Fak-filoji-300x169.jpg

Başak burçları, bazen fazla endişeli olabilen yapılarından dolayı güven verici bir özellik de taşıyabilirler. Etrafındaki kimsenin bir eksiğinin olmadığından ve herkesin iyi olduğundan emin olmak ister başak burçları. Bu anlamda da, aklı fikri sürekli sevdiklerindedir. Eğer bir başak burcunun yanınızda olmasına ihtiyacınız varsa, onlara güvenebilirsiniz tabi eğer, ondan beklediğiniz şey, kendisinin genel menfaatleri ve hedeflerine uygun düşüyorsa… Başak burçları size ilgi ve alaka gösterme gereği duymuyorlarsa, tuhaf davranabilirler. Size karşı ilgileri varsa ve sizi önemsiyorlarsa, pırlanta gibidirler. Bu anlamda, onlara bu koşulları göz önünde bulundurarak güvenebilirsiniz.
6) KOÇ BURCU ( 21 Mart- 19 Nisan)
filoji-ko%C3%A7-300x169.jpg

Bir durum karşısında, doğru olduğuna inandıklarının izinden gidip, kendi iç hesaplamalarına güvenip, doğru-yanlış terazilerinde durumu ölçüp değerlendirdikten sonra, oldukça hızlı kararlar alıp, olayın seyrini ve yönünü doğruya en uyacak şekilde değiştirebilecek insanlardır koç burçları. Bu anlamda, koç burçlarına her zaman güvenebilirsiniz. Herhangi bir ilişkinin veya işin, artık onlara bir faydasının olmadığını düşünüyorlarsa, mantıklarını ön planda tutarak karar alabilirler. Diğer burçlardan böyle durumlarda, her koşulda bağlı kalabilecek olanlar olsa da, koç burçları soğukkanlı bir şekilde herkesin iyiliği için bir şeyleri bitirme kararı alabilir. Kendi duygularını dikkate alan ve kendi kendilerine verdikleri sözleri önemseyen yapılarıyla dikkat çekerler.
7) BOĞA BURCU ( 20 Nisan- 20 Mayıs)
filoji-bo%C4%9F-300x169.jpg


Bir boğayı güvenilir kılan özelliği, sadakatidir. En sadık ve en bağlı kalabilen burçların arasında yer alırlar. Yakın oldukları insanlar için gereken her şeyi kesinlikle yapacaklardır. Ancak, boğa burçlarının karanlık yönleri yok değildir; fikir anlamında katılmadıkları hiçbir şeyi sürdürmeyen inatçı yapıya sahip boğa burçları, bazen diğer insanların zararına, düşüncesizce karar alabilirler. Çok iyi arkadaşlıklar ve gönül ilişkileri kurabilen boğa burçları, bu listede en güvenilirler sıralamasında yer almıyor ne yazık ki…
8) KOVA BURCU (20 Ocak- 18 Şubat)
kova-filoji-300x169.jpg

Kova burçları, üretkenlik odaklı yaşayan, bu nedenle resmiyet sahibi ve çalışmaya önem veren özellikleriyle dikkat çeken aynı zamanda, ne yapacağı pek de kestirilemeyen insanlardır. Kova burçları eşsiz birer filozof olmakla birlikte, büyük fikirler çıkarabilen bir zekayla ödüllendirilmiş kişilerdir. Ancak, küçük ayrıntıları es geçebilirler; ilişkilerindeki sadakat ve bağlılıklarında, gururlu yapılarının olaylara fazla müdahil olduğu durumları fark etmelidirler. Bununla birlikte, insanlarla olan ilişkilerini önemseyen kova burçları, insanlara güven vermek isteyecektirler.
9) İKİZLER BURCU ( 21 Mayıs- 20 Haziran)
ikizler-filoji-300x169.jpg

Kutuplaşmaya açık olan ikizler burçları, ruh durumlarını ve fikirlerini aniden değiştirebilir ve bir anda mevcut ilişkilerini bitirip başka birine takılabilirler. Çok iyi arkadaş ve eş olabilen ikizler burçları, her zaman sözlerini tutamayan ancak, durumu kurtarmak adına binlerce senaryo ve yeni sözle ortaya çıkabilecek insanlardır.
10) ASLAN BURCU ( 23 Temmuz- 22 Ağustos)
aslan-filoji-300x169.jpg

Aslan burcuyla bir sırrınızı paylaştıysanız, ona sırrınızı tutacağına dair güvenebilirsiniz. Ancak, aslan burçlarının öncelikli olarak kendisinin ve ailesinin çıkarlarına hizmet edecek kararları almaya yapı olarak meyilli olduklarını unutmamanız gerekir. Bundan dolayı, itibarınızı korumak adına güvenebileceğiniz insanlar olmalarına karşın, kriz anlarınızda başınızı omzuna yaslayıp ağlamak isteyebileceğiniz ilk kişiler de olmayabilirler. Sadakatli yapılarının yanı sıra, bildiğini okuyan tavrıyla dikkat çeken aslan burçlarıyla iyi geçinirseniz, sizi yarı yolda bırakmazlar.
11) YAY BURCU ( 22 Kasım- 21 Aralık)
yay-filoji-300x169.jpg

Sadakat söz konusu olduğunda, burçlar içinden en alt sırada yer alan isimlerden biri yay burcudur. Birer kaşif olan yay burçları, her daim yeni tecrübelerin, yeni insanların ve ilginç fikirlerin peşine düşecektirler. Ailelerine aşırı derecede bağlı olan yay burçları, kendi arzuları ve istekleri tarafından yönetilirler ve bazen özverili olmakta sıkıntılar çekebilirler.
12) BALIK BURCU ( 19 Şubat- 20 Mart)
bal%C4%B1k-burcu-300x168.jpg

Ah balık burcu, ah… Burçlar aleminin en sevilenleri arasında yer alan, en yaratıcı ve hırslı olan ismi… Ancak, bazen en karman çorman olan ismi de olabilir. Kendi ilhamları ve hayal güçleri tarafından yönetilen balık burçları, bir şeyleri sürdürmekte veya mantıklı bir yol seçmekte ve buna bağlı kalmakta zorluk çekebilirler. İyi günlerde harika birer aşık olan balık burçları, zor zamanlardan geçerken ilişkilerine o kadar da bağlı kalmayabilirler. Onları heyecanlandıracak başka birine veya yeni bir uğraşa yönelecektirler. Balık burçları yine de harika insanlardır ancak çok güvenebileceğiniz kişiler olmayabilirler. Zihinleri birçok yöne gidebilir.

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)