Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dünyanın En Tatlı Bebek Eşeği : 17 Yaşindaki Payton İle Tanışın )

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,454
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Lise öğrencisi Payton Dankworth, hiç hesapta yokken Jack adındaki bir bebek eşeğin annesi oluverdi ve bundan dolayı çok mutlu. Her şey birkaç hafta önce bir arkadaşının onu aramasıyla başlamış. Eğer neler olduğunu merak ediyorsanız, bu tatlı mı tatlı hikaye için sizi hemen aşağıya alalım!

“Bir gün arkadaşım beni aradı”
baby-donkey-girl-adopted-payton-dankworth-16-5ca6fe60d2b3f__700-480x600.jpg
“Atlara bakmak için dışarı çıktığında Jack’i gördüğünü, Jack’in tökezlediğini ve annesinin ona bakmadığını söyledi. Jack’e bakıp onun hayatını kurtarmak ister miyim diye sordu.”“İlk gece oldukça zor geçti”
baby-donkey-girl-adopted-payton-dankworth-11-5ca6fe519dfc1__700-480x600.jpg
“Jack gerçekten kötü bir haldeydi ve yaşayıp yaşamayacağından bile emin değildik. İlk gece en zoruydu, yemek yediğinden ve tuvaletini yaptığından emin olmaya çalışıyorduk. İlk geceden sonra düzenli bir şekilde yemek yemeye başladı”

Payton artık Jack’in annesi olmuştu!
baby-donkey-girl-adopted-payton-dankworth-4-5ca6fe3e43baa__700-600x600.jpg
Bütün bu sürecin sonunda Payton ve Jack ayrılmaz bir ikili olmuştu. Payton kabul etsin ya da etmesin Jack kesinlikle onu anne olarak görüyormuş. Üstelik Payton daha önce hiç eşek bakmamış.

“Jack giderek daha neşeli bir hayvan oldu”

“Jack gerçekten oyuncu bir hayvana dönüştü ve köpeklerimle oynamayı çok seviyor. Şu anda da yanımda uyuyor ve hala bir bebek olduğu için onu iki saatte bir biberonla besliyorum. Ayrıca köpeğim yanında uyumassa Jack de uyumayı reddediyor ve tüm gece ağlıyor.”Görünüşe göre Payton gerçekten mükemmel bir anne!
baby-donkey-girl-adopted-payton-dankworth-5-5ca6fe40e3bf6__700-338x600.jpg

Jack köpeklerle de çok iyi anlaşıyor. “Jack onlara bayılıyor ve hem köpekleri hem de Jack’i yürüyüşe çıkarıyorum. Bayılıyorlar!” diyor Payton.

Şu mutluluğa bir bakın
baby-donkey-girl-adopted-payton-dankworth-6-5ca6fe43f3dd1__700-573x600.jpg

Payton çocukluğundan beri hayvanlarla büyümüş yani bir eşeğe annelik yapmak Payton için o kadar da zor olmamış. Jack’in ise yaramazlık yapmak ve köpek kardeşleriyle oynamak için bolca alanı var.

“Jack’i oyun oynarken izlemek çok eğlenceli çünkü dişleri yok ve oyuncakları yerden alamıyor. Çok sevimli!”
baby-donkey-girl-adopted-payton-dankworth-12-5ca6fe54a3745__700-480x600.jpg

Payton okula gittiğinde elbette ki Jack onu çok özlüyor. “Okuldayken yemek aramda gelip onu görüyorum ve besliyorum. Okula geri döndüğümde Jack de köpeklerle oynamaya devam ediyor ve bence çok eğleniyor!” diyor Payton.

Jack’in ne kadar mutlu olduğunu görmelisiniz!
baby-donkey-girl-adopted-payton-dankworth-13-5ca6fe57cd6bc__700-600x600.jpg
Jack, Payton’ın hayatına girdiğinden beri küçük kız ileride hayvanlarla ilgileneceği bir meslek istediğine karar vermiş. Payton son olarak şöyle ekliyor: “Jack’in değişimini izlemek en keyifli şeylerden biri! Etrafta nasıl zıpladığını ve ne kadar mutlu olduğunu keşke görseniz.”
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular