Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dungeons and Dragons’ın Şirketinden Yeni Bir Bilimkurgu Video Oyunu Duyuruldu

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,416
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Dungeons and Dragons ve Magic the Gathering oyunlarının sahibi Wizard of the Coast, Archetype Entertainment adında yeni bir video oyunu stüdyosu kurduğunu duyurdu. Üstelik firma, ilk oyununun erken yapım aşamasında olduğunu da konsept görselleriyle açıkladı.
archetype-png.117970

Yeni kurulan oyun stüdyosu kesinlikle hafife alınacak gibi değil. Stüdyonun başında eski BioWare geliştiricileri James Ohlen ve Chad Robertson bulunuyor. Ohlen, Stüdyo Başkanı olarak görev alacakken Robertson da Genel Müdür görevini üstlenecek. Ohlen, BioWare’de çalıştığı sürede hepimizin çok iyi bildiği Dungeons and Dragons oyunları olan Baldur’s Gate, Baldur’s Gate 2 ve Neverwinter Nights‘ın oyunlarının yapımında görev almıştı. Bunların dışında dünya çapında oldukça çok oynanan Dragon Age: Origins, Mass Effect ve Knights of the Old Republic oyunlarının da yapımında bulundu.
james ohlen ile ilgili görsel sonucu

James Ohlen
Yeni oyun projesinin, hikaye bazlı ilerleyen ve yapılan her seçimin oyunu ve hikayenin gidişatını etkilediği yepyeni bir bilimkurgu evreninde geçeceği söylendi. Oyunun multi-platform olarak yayınlanacağı da belirtildi. Ayrıca oyunun D&D ve Magic the Gathering’le hiçbir bağlantısı olmayacak.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)