Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dükkanı ATM’ye Kiraya Verme

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

6884


Etrafınızda mutlaka görmüşsünüzdür. Dükkanları küçük küçük ayırıp ATM'lere kiraya vermişlerdir. Eğer merak ediyorsanız; Dükkanı ATM'ye Kiraya Verme detaylarını paylaşacağız sizlerle...
Hayatımıza kolaylık getiren ve çoğu zaman her ihtiyaç anımızda yanı başımızda bulabildiğimiz ATM cihazları son zamanların en büyük buluşu bile denilebilir. O kadar çoğaldılar ki artık neredeyse her sokak başında bulabiliyoruz. Bazı yerlerde de eskiden mağaza olarak bildiğimiz yerler ATM cihazlarıyla dolmuş. Peki bu dükkana nasıl ATM kira alınıyor.
Aslında mağaza kiralamak bankalarında işine gelen bir şey çünkü hem her noktaya ulaşma imkanı sağlıyor. Hemde büyük bir dükkanı bir kaç banka bölüşerek maliyeti de ucuzlatabiliyorlar. Aynı zamanda da dükkan sahibi de normal bir mağazadan alacağı kiradan daha fazlasını kazanıyor. Yani iki taraf içinde oldukça avantajlı bir durum. Hem de kiralayan bankanın kendisi olunca kira ödeme sıkıntısı da oluşturmuyor.


Sizinde dükkanınız var. Dükkanı ATM’ye Kiraya Verme hakkında bildi almak istiyorsunuz.

Eğer sizinde ATM ler için uygun dükkanınız mevcut ise banka ile iletişim kurmanız ilk adımdır. Ancak bu adım çok uzun sürecek ve belkide olumsuz dönüş alacaksınız. Bu yüzden size daha farklı bir yol öneriyoruz. ATM kiralama işi yapan firma ve şirketler bulunmaktadır. Sizde bankalara gitmek yerine bu şirketler ile iletişim kurarsanız; o şirketler sizin adınıza bankalar ile görüşecektir.

Dükkanı ATM’ye Kiraya Verme Avantajları Nelerdir ?

Öncelikle dükkanınızı ATM’lere kiraya verirseniz, uzun vadeli bir kiralama sözleşmesine sahip olacaksınız. Aynı zamanda 8 ile 30 metrekare kiralama yapan bankalar ortalama 1.500 TL’ye kadar kira ücreti ödemektedir. Yani dükkanınızı bir kişiye 2.000 TL’ye kiraya vereceğinize 3 banka ATM’sine 4.500 TL gibi bir rakama vermeniz mümkündür. Ayrıda yukarıda da belirttiğimiz gibi kira ödemesinin garanti olması da fazladan bir avantajdır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)