Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

DİŞ BEYAZLATMADA DEVRİM!

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Hassasiyet Olmadan 9 Dakikadan Az Bir Milyon Dolarlık Gülümseme Nasıl Elde Edilir - Garantili!
6095Yeni Evde Diş Beyazlatma Sistemine Aşık Ünlüler

Dişlerinizi, hassasiyet olmadan veya dişçide para çekme ihtiyacı duymadan, günde 9 dakikada belirgin şekilde daha beyaz hale getirmeye hazır mısınız? Yeni ayakkabıların fiyatı için Snow, başka hiçbir sistemin icat ettiği gibi dişleri beyazlatabilir . Sonuçlar çarpıcı ve sistem ele geçirildi ve 2019’da Google’ın en çok aranan markalarından biri oldu.

Diş beyazlatma teknolojisinde devrim niteliğinde bir atılım, dünyanın dişlerine nasıl bakacağını değiştiriyor - ve şimdi diş hekimleri tarafından önerilen ve onlarca ünlü tarafından kullanılan en popüler diş beyazlatma çözümü.
9 dakikalık milyon dolarlık konuk listesi, Hollywood'un köşesinde dolaşıyor ve en büyük yıldızların bir kısmı Kar'ı deniyor ve asla geriye bakmıyor.
Işıkla çalışan çoğu sistemin zararlı UV ışınları kullandığı veya sadece bir hile gibi bir ışık kullandığı durumlarda, Snow, güvenli bir şekilde tasarlanmış LED teknolojisine ve güvenli ve kullanımı kolay bir foto-aktive serumun öncülüğünü yapmıştır.

İnsanlar neden dişlerini beyazlatır?

Güçlü bir ilk izlenim bırakmak için sadece bir şansınız var ve karım sayesinde gülüşüm en çok iltifat ediyor. - Bayan Evren, Demi Leigh
i2.png

Snow'un tescilli diş beyazlatma formülü, sigara, soda, şarap, çay ve kahvenin de dahil olduğu en derin lekeleri beyazlatmak için formüle edilmiş ünlü dişhekimidir. Benzersiz kılan şey, evde diş hekimliğinin yanı sıra evde de kullanılabilen, kullanımı kolay bir sistemle beyazlatma yeteneğidir.
Snow şu anda ürünlerini 180'den fazla ülkeye gönderiyor ve her bir satıştan diş bakımına erişimi yetmeyen çocuklara kar sağlıyor.
Ünlü diş hekimi Dr. Broumand, kendinden emin bir gülümsemenin neden bu kadar önemli olduğunu bilmekten bahseder: “Bugün, sosyal medya ve 'selfie' insanları gülüşlerinden daha fazla haberdar etti. Snow'un teknolojisi sayesinde hastalar artık gitmek zorunda değil Evde aynı sonuçları elde etmek için diş hekimine giriyor. Ayrıca yeni teknoloji, kaplama başına güvenli bir alternatif sunmakta ve bu da diş başına 2.500 ABD Doları'na kadar çıkabilmektedir. Bu, aynı derecede etkileyici sonuçlarla çok daha uygun fiyatlı bir alternatiftir. "

Psikolog ve sosyoloji uzmanı Dr. Brown, "gülümsemenin sizi daha güvenli, çekici ve samimi görünmesini sağlar." Birine gülümsediğinizde, beyninin duyusal ödülleri işleyen kısmı aktive olur, gülümsemeniz tarafından ödüllendirildiğini hissedersiniz ve Olumlu ilk izlenim senden ".
Kar Diş Beyazlatma Sistemi , 12 yaşın üzerindeki herkes için tavsiye edilir ve kuronlara, diş tellerine, kaplamalara veya dişçilik çalışmalarına zarar vermez. Yeni formül daha önce beyazlatılamayan dişleri beyazlatmaya bile yardımcı oluyor.
Kar, doğrudan müşterilere göndermeden önce, klimalı bir tesiste koruyarak serumu kimyasal olarak güçlü ve stabil tutar.
Başka kim Snow kullanıyor?
Erkekler daha önce diş hekimine gitme ihtiyacından ya da yeterince uzun süren sonuç eksikliğinden dolayı dişlerini beyazlatmaktan kaçınmıştır. Chuck Liddell ve Floyd Mayweather gibi ünlüler, Snow'un formülünün, diğer çözümlerin hassasiyetine neden olmadan en derin lekeleri bile beyazlattığını seviyor.
Floyd Mayweather
i4.png

Floyd Mayweather, boks ringinde mucizelerin gerçekleşmesine yabancı değil - şaşırtıcı bir şekilde 400 milyon dolar değerinde ve 50-0'lık bozulmamış bir kayıtla, bir yaşam için savaşan bir insanın bu kadar mükemmel bir gülümsemeye sahip olabileceğine inanmak zor.
Floyd zor sağ jab gibi basit ve hızlı koyar.
2018, Snow Teeth Whiteening'in yılın en çok talep edilen ürünü olduğunu gördükten sonra, 2019'da Snow'un son teknoloji laboratuarları tarafından yapılan son teknolojik atılımlar, yepyeni Snow Teeth Whitening ™ Evde Her Şey Dahil Sistemini yarattı. Evde kullanabileceğiniz ilk profesyonel LED esaslı diş beyazlatma sistemi, dişleriniz için gerçekten iyi olan garantili sonuçlarla evde kullanabilirsiniz!

Mayweather her seansta sadece 9 dakika boyunca Snow Teeth Whitening kullanıyor ve Snow'un tescilli LED diş beyazlatma işlemlerini milyon dolarlık gülümsemesinin arkasında unsung şampiyonu olarak kabul ediyor.
Kar dişlerini beyazlatmayı deneyin - paranın satın alabileceği en iyi şey. - Floyd Mayweather
Rob Gronkowski ve Floyd Mayweather'ın pek ortak noktaları olmayabilirken, ikisinin de yedi rakamlı bir sırrı var - tahmin ettiniz - .
Diğer çözümlerden farklı olarak, Snow'un benzersiz formülü, zararlı yan etkilere neden olmadan daha hızlı ve derin beyazlaşmak için LED teknolojisi ile gerçekten etkinleştirilir. Beyaz şeritler modası geçmiş ve 20 yıldan fazla bir süredir yenilik yapmıyor.
Rob Gronkowski
Sağlıklı, kolay ve en önemlisi Snow, diğer çözümlerden duyduğum duyarlılığa neden olmadan çalışır! NFL'de bir ağız koruyucu kullandım, fakat bu bana demek istediğim gibi gülümsemem için güven veriyor. - Rob Gronkowski
i5.png

Bu teknoloji o kadar inanılmaz ki New England Patriots'ın geleceği Famer Hall of Güler sıkı Robron Gronkowski bunu denedi ve takıldı - ve sonra aslında markaya yatırım yaptı.
Gronkowski, markaya katılmak için başka bir nedene de değindi - Snow, diş sağlığı hizmetlerine erişimi olmayan çocuklara yardım etmek için her siparişten kar bağışladı.
“Dişlerim için iyi ve dünya için iyi - başka neye ihtiyacın var?”
Gerçek şu ki, çoğu diş beyazlatma solüsyonu 2019'da olması gerektiği yerde değil.

Amerikalılar her yıl 1.4 milyar dolardan fazla dişlerini beyazlatmak (Wall Street Journal), çoğunlukla pahalı ve ağrılı diş prosedürleri veya kimyasal bazlı eski moda beyaz şeritler kullanarak harcıyorlar.
Bununla birlikte, beyazlatma şeritleri ve UV dental prosedürleri dişlerinizde ciddi hasara, emayeyi tahrip etmeye ve yoğun kök hassasiyetine neden olabilir. Diş hekiminizin ofisinde diş beyazlatma prosedürleri, genellikle 9 dakikadan uzun süren, pahalı ve zaman alıcı olabilir.
"Amerikan ünlülerin kullandığı en popüler diş beyazlatma ürünü kar oldu"
Diş hekimleri, beyaz bir gülümsemeyi başarılı olarak algıladıklarını fark ettiler - daha da önemlisi, işverenler bireyin mesleki ve finansal başarı potansiyeline ilişkin algılarını taşıyabilir ve onlara bir iş vermeye eğilimli olabilirler.
Görüntülere bakıldığında, Amerikalılar düz dişleri olanları, bir işte güvenilir olma ihtimalinin çarpık ve lekeli dişlere göre% 73 daha fazla olduğunu algılıyor. Ayrıca başarılı olma olasılığı% 58, varlıklı olma olasılığı% 48 olarak görülüyor.
Teknolojideki bu inanılmaz atılım sayesinde, Snow, Amerikan ünlüleri tarafından kullanılan en popüler diş beyazlatma ürünü haline geldi ve bunun nedeni basit: Kullanımı kolay ve bir milyon dolar gibi parlayan bir gülümsemeyi sürdürüyor.
Biliyor musun? Kar, derin şarap ve kahve lekelerini silen tek formüldür. Nakavt ile kanmayın. Snow teknolojinin sahibidir ve başka hiçbir markanın formülüne sahip değildir.
Snow'un hareket kabiliyeti ve kullanım kolaylığı, en eşsiz avantajlarından biri olarak tekrar tekrar belirtildi ve çalışmalar bize nedenini söyleyebilir.
PR Newswire tarafından hazırlanan aydınlatıcı bir raporda, insanların 3 / 3'ünün, çekici olmayanlar üzerindeki çekici özelliklerini hatırlama olasılıkları daha yüksek olduğunu ve insanların çoğunluğunun en çekici ve akılda kalıcı özellik olarak diş ve gülümsemeye işaret ettiğini belirtti.
Bunun üzerine, lekeli bir gülümsemeyle ilk görüşte aşk neredeyse kesin bir rüyaydı - beyaz dişlere sahip kişilerin tek başına fotoğraflarına dayanarak randevu alma olasılıkları% 74 daha fazlaydı.
170.000+ HAPPY DÜNYADA HAYRANLARA KATILIR
i3.jpg


Gelecek burada! Finansal olarak nerede olursanız olun, sadece 9 dakikada daha beyaz dişlere hazırsanız, Kar'ı denemenin zamanı geldi! Kar uygun fiyatlı yapılır ve finansman kullanılabilir.

En iyi kısım?
Orta Amerika için uygun fiyatlı ve% 100 sonuç garantisi ile geliyor.
Snow'un Evde Hepsi Bir Arada Sistemi,% 100 sonuç garantisi ve on binlerce yorum arasında neredeyse mükemmel bir derecelendirme ile pazardaki SADECE ürünüdür. Kar, kahve ve kırmızı şaraptan derin lekeleri kaldırarak herkese daha beyaz dişler sağlayabilir.
Kaplamalar, ağzın sadece bir kısmı için 25.000 ABD Doları'na kadar mal olabilen pahalı alternatiflerdir. Neyse ki, kaplamaları ve kronları olanlar, Snow'un yeni formülünü kullanmakta hiç sorun yaşamazlar.
“Düğün günümde dişlerim tam zamanında yeterince beyazdı! O kadar hızlıydı ki, fotoğraflar başlamadan önce son bir beyazlatma seansına gizlice girebildim!”
Snow sadece bir seanstan sonra dişlerinizin görünüşte daha beyaz olacağını garanti etmiyor, yıllarca süren kahve ve kırmızı şaraptan lekeleri çıkarırken, gelecekte evinizde 9 dakikadan daha az bir sürede dişlerinizin lekelenmesini önlemeye yardımcı olabilir !

Snow , yıllarca süren kahve ve kırmızı şaraptan tahakkuk eden en zorlu lekelerin bile çıkarılmasının garanti altına alındığı, gelecekteki lekelerin önlenmesinde yardımcı olan, diğer çözeltiler gibi hassaslığa neden olmadığından emin olduğu SADECE tek ürün olan beyazlatma tedavisidir. FDA tarafından onaylandı.
İnanılmaz derecede uygun fiyatlı ve hepsi bir arada sisteminin yatırımını bir çift güzel ayakkabınınkinden daha ucuz hale getiriyor. Ve sonuçlar çok uzun sürüyor!
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular