Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

DİNİ SOHBET İMKANI

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Nur Chat nedir?
Globalleşen teknoloji alanlarından biride islami sohbet veya olmak üzere bir çok sohbet sitesinde islamiyeti tanıtma yönünde geniş kitleye hitap etme şansını bulunmaktadır.
İnsanlar dini çalışmalarını medreselerde veya camilerde değil video tabanlı sitelerde veya sosyal ağ platformunda islamın geniş kitlelere yayılması vede islam dininin daha anlaşılır bir biçimde olması için chat platformlarında radyo yayınlarından faydalanmaktadırlar.


Muhabbet Odaları
insanlar yoğun iş tempolarından sonra kafa dağıtmak için keyifli zaman geçirmek isterler, Mevsim Sohbet Odaları tam istediğiniz türden bir chat platformudur.
ister kişiye özel
odalarında zaman geçirin ister genel olarak Chat kullanıcıların ortak bir odada sohbet ettiği bir yerde takılın, veya radyo dinleyin gerçek dj arkadaşlarımızdan istek isteyin, hayal gücünüzün istediği her sohbetin karşılığını bulabileceğiniz mekan.

islami sohbet ve vaaz dinlemek
Chat platformlarında vaaz vermek daha önce kimsenin aklına gelmediğini söyleyebiliriz. Çünkü Mevsim Odalarında, Günün anlam ve önemini belirtmek adına yapılan islami muhabbet ışığında radyo kanalımızdan islami donanıma sahip olan insanların bilgisinden yararlanmak istiyorsanız sizde dini vaaz dinlemek istiyorsanız giriş yapabilirsiniz, nickname yazarak entere tıklamanız yeterli olacaktır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular